Silniční šablona AutoCAD Civil 3D 2015

Aktualizovaná silniční šablona pro AutoCAD Civil 3D

Připravili jsme pro vás novou aktualizovanou šablonu pro dopravní stavby prgramu AutoCAD Civil 3D. Šablona odpovídá českým státním normám (silniční komunikace podle ČSN 01 3466, ČSN 01 3411,…) a zároveň jsme při její tvorbě využili mezinárodních zkušeností skupiny Graitec v oboru projektování infrastruktury.

Tuto novou silniční šablonu, včetně dalších rozšiřujících nástrojů AutoCAD Civil 3D si vyžádejte pomocí Helpdesk portálu naší společnosti.

V nově přepracované silniční šabloně jsou pro Vás mimo jiné připraveny:

Nové podélné profily

PPNiv

Styly tras

trasa-1

Styly návrhových linií (IS)

site

Styly zobrazení stop příčných řezů

podsestavy

Dále jsou pro Vás připraveny upravené tabulky:

  • Materiálů,
  • Celkových objemů,
  • Parcel:
    • Úseček, oblouků, výměr…
  • Povrchů:
    • Vrstevnic, výšek, sklonů …

Také jsou předvytvořeny nejpoužívanější kritéria sklonů zemních těles, šrafovacích stylů, kót, popisků povodí a mnohé další tak, abyste měli vše rychle poruce bez nutnosti další editace a to i pro nastavení tisku jednotlivých prvků a mnohé další.

Další informace naleznete na stránkách technické podpory CADnet.cz.

Náměty na zlepšení

Máte pro nás tipy a náměty na zlepšení produktu, které by Vám při práci pomohly? Neváhejte se s námi o tyto užitečné a důležité informace podělit. Naší snahou je Vám maximálně vyjít vstříc a Vaše náměty zpracovat do následných verzí produktu. Pro náměty ke zlepšení nás prosím kontaktujte pomocí Helpdesku naší společnosti. Za veškeré podněty Vám předem děkujeme.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white