Autodesk Subscription se mění

Autodesk provedl rebranding nabídky Subscription, tak aby zákazníci měli jasnější přehled o tom, co se jim v podmínkách předplatného dostává.

Pokud již využíváte výhod Autodesk Subscription programu, služeb Cloud 360, nebo pronájmu licencí, tak i pro vás platí následující změny.

Co se tedy mění?

Předně termín Autodesk Subscription je nyní zastřešujícím pojmem pro všechny sub-nabídky služeb subscription, které nyní zahrnují: Autodesk Maintenance Subscription, Autodesk Desktop Subscription a Autodesk Cloud Service Subscription.

subscription-maintenance-icon-60x59 

Původní termín  Autodesk Subscription se mění na Maintenance Subscription.
Pokud jste rozhodnuti používat trvalou licenci, budete i nadále těžit z výhod nejefektivnějšího způsobu, jak udržovat své návrhové aplikace aktuální z hlediska nákladů, dostupnosti technické podpory a flexibilního licencování. Rovněž tak zůstává dostupné využívání Cloudových služeb, jako je výkonné rendrování nebo snadnější sdílení dokumentů.

subscription-desktop-icon-60x59

Pro ty, kteří preferují pronájem licencí před jejich koupí, je určena služba Autodesk Desktop Subscription - nový název pro pronájem licencí dříve nazývaný „Rental".  Za změnou názvu se skrývají stejné služby - můžete nadále volit mezi měsíční, čtvrtletní nebo roční možností pronájmu Autodesk Design a Creation Suites a vybraných softwarových produktů.
Z názvu jasně plyne, že pronajaté licence můžete používat pouze na pracovních stanicích. Ale pokud hodláte využívat služeb Autodesk 360 cloud, pak můžete maximalizovat svůj software s Autodesk Cloud Service Subscription.

subscription-cloud-service-icon-60x57

Autodesk Cloud Service Subscription – samostatné předplatné Cloud služeb společnosti Autodesk, dříve cloud services  vám umožní rozšířit a zefektivnit pracovní postupy a zjednodušit spolupráci. Umožňuje pracovat i mimo kancelář a využívat přitom stejný software, který je k dispozici na vašem Desktopu.

Jak jste si přečetli, změna nepřináší nic, čeho by bylo třeba se obávat, jde o změnu názvů a ikonek spojených s vaším plánem licencí.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit stránku Co je Subscription.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white