12.000 prodaných instalací produktu CADKON/CADKON+

25 roků české verze CADKONu na NAŠEM trhu.

Společnost AB Studio ohlásila 12.000 prodaných instalací produktu CADKON, profesně zaměřeného CAD systému pro projekční kanceláře a architektonické ateliéry. Zároveň slaví 25 roků existence CADKONu na českém a slovenském trhu.

12.000 prodaných instalací produktu CADKON představuje 25 roků vývojářských, prodejních a servisních aktivit celého týmu společnosti. Jednoduchost ovládání, respektování norem a českých zvyklostí projektování, rozsáhlé knihovny výrobců a především na míru vyvíjené funkce, to jsou hlavní atributy úspěchu profesních modulů CADKONu. Pan Jiří Bendl, jednatel společnosti AB Studio významnou událost na českém trhu komentuje takto: „Praxí prověřené profesní moduly, integrované vlastní jádro, zajištěný vývoj a profesionální technické zázemí pro uživatele, to jsou čtyři hlavní důvody úspěchu CADKONu". CADKON byl české veřejnosti poprvé představen na jaře 1989 na první počítačové výstavě v tehdejším Československu. Politické změny na konci roku 1989 definitivně otevřely CADKONu cestu k českým a slovenských architektům a projektantům. CADKON dnes představuje moderní pracovní nástroj pro projektanty, kteří hledají CAD řešení s příznivým poměrem cena/výkon. Nová verze, kterou AB Studio připravuje na letošní květen, bude obsahovat řadu vylepšení na základě podnětů od uživatelů.

Aktuální informace o CADKON+ najdete zde.

O společnosti AB Studio

Společnost AB Studio působí na našem trhu od roku 1990. Nabídka je orientována především na dodávky grafických pracovišť pro architektonické ateliéry a projekční kanceláře včetně souvisejících služeb. Společnost AB Studio uspokojuje požadavky zákazníků vývojem vlastního systému CADKON, který se s v ČR a SR řadí k nejrozšířenějším. Ke strategickým partnerům v oblasti softwaru patří především firma Autodesk, která každoročně potvrzuje kvality AB Studia oceněním Autodesk Top Dealer AEC a Autodesk Systems Center. Společnost AB Studio jako součást Graitec Group navíc v letošním roce zmodernizovala technickou podporu pro zákazníky a zahájila prodej strojařských produktů společnosti Autodesk.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white