Akvizice produktů Advance Steel a Advance Concrete společností Autodesk dokončena

Bièvres, Francie, 29 Listopad, 2013 –Společnost Autodesk oznámila, že dokončila akvizici produktových řad Advance Steel a Advance Concrete firmy GRAITEC. GRAITEC bude i nadále prodávat tato řešení a poskytovat související služby všem stávajícím nebo novým zákazníkům.

Transakce byla dokončena 21 listopadu 2013. Produkty Advance Steel a Advance Concrete nabízejí modelování, detailování a nástroje pro tvorbu výrobní dokumentace s podporu BIM pracovních postupů. Tato akvizice rozšiřuje stávající nabídku společnosti Autodesk pro stavební inženýry a Autodesk nadále rozšiřuje své portfolio technologií pro Building Information Modeling ( BIM ) také do oblasti ocelových a betonových konstrukcí.

GRAITEC nadále prodává Advance Steel a Advance Concrete , stejně jako všechny související služby (subscription, školení a technickou podporu). GRAITEC se dále zabývá vývojem speciálních BIM aplikací a aplikací zvyšujících produktivitu pro Advance Steel, Advance Concrete a Autodesk Revit. GRAITEC bude i nadále poskytovat lokalizované expertní nástroje určené pro zvýšení produktivity a výkonnosti pro stavebnictví.

GRAITEC samozřejmě dále vyvíjí, prodává a podporuje celou škálu vlastních řešení a je i nadále jedním z leadrů na trhu strukturální analýzy a konstrukčních řešení v Evropě. Mezi celosvětově uznávané nástroje patří například: Advance Design ( Evropa a Amerika ), Advance Bridge, Arche, Melody, CS Statik, SuperStress.

Další informace:

pdftisková zpráva společnosti GRAITEC(51.31 KB)

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white