Nová posila: Ing. Radim Blažek

AB Studio s potěšením oznamuje, že k dnešnímu dni nastoupil na pozici Business Development Structural Analysis pan Ing. Radim Blažek.

Pan Blažek byl spoluzakladatelem společnosti SMARTsoft známý produktem FEAT a poté dlouhodobě působil ve společnosti Nemetschek Scia. Odborné veřejnosti je znám jako expert v oblasti výpočtu stavebních konstrukcí metodou konečných prvků, jejich návrhu, posouzení a optimalizaci. Přínos pana Blažka ocení nejenom stávající zákazníci AB Studia. Společnou snahou bude navíc rozvoj potenciálu v oblasti BIM technologií na bázi produktů společností Autodesk a Graitec.

Pan Ing. Jiří Bendl, ředitel společnosti AB Studio dodává: "Pana Blažka si vážím a je pro nás ctí, že ho můžeme přivítat v našem kolektivu. Jsem přesvědčen, že své dlouhodobé zkušenosti uplatní také na mezinárodním poli při vývoji a podpoře produktu Advance Design".

První příležitostí se setkat s panem Blažkem na nové pozici v AB Studiu bude mít odborná veřejnost na 20.betonářských dnech v Hradci Králové a na 51.celostátní konferenci o ocelových konstrukcích v Hustopečích.

O AB STUDIU

Společnost AB Studio působí na našem trhu od roku 1990. Je součástí mezinárodní skupiny Graitec Group s pobočkami po celém světě. Nabídka je orientována především na dodávky grafických pracovišť pro architektonické ateliéry a projekční kanceláře včetně souvisejících služeb. Společnost AB Studio uspokojuje požadavky zákazníků vývojem produktů CADKON a Advance. AB Studio je členem vývojářské skupiny Autodesk Developer Network, každoročně potvrzuje kvality získáním ocenění přímo od Autodesku.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white