11.000 prodaných instalací produktu CADKON

Společnost AB Studio ohlásila neuvěřitelných 11.000 prodaných instalací produktu CADKON, profesně zaměřeného CAD systému pro projekční kanceláře a architektonické ateliéry.

Společnost AB Studio ohlásila neuvěřitelných 11.000 prodaných instalací produktu CADKON, profesně zaměřeného CAD systému pro projekční kanceláře a architektonické ateliéry. Toto úctyhodné číslo představuje 21 roků vývojářských, prodejních a servisních aktivit celého týmu společnosti. Jednoduchost ovládání, respektování norem a českých zvyklostí projektování, rozsáhlé knihovny výrobců a především na míru vyvíjené funkce, to jsou hlavní atributy úspěchu jednotlivých modulů CADKONu. Pan Jiří Bendl, jednatel společnosti AB Studio komentuje: „Tak široký počet uživatelů našeho produktu je pro nás především závazkem. Pracujeme na tom, abychom i nadále udrželi vysokou kvalitu našich produktů na evropské úrovni." Kromě CADKONu patří do stáje AB Studia také produkty Advance pro betonové a ocelové konstrukce. AB Studio připravuje významnou inovaci všech svých produktů, která se očekává každým dnem.

O společnosti AB Studio

Společnost AB Studio působí na našem trhu od roku 1990. Nabídka je orientována především na dodávky grafických pracovišť pro architektonické ateliéry a projekční kanceláře včetně souvisejících služeb. Společnost AB Studio uspokojuje požadavky zákazníků vývojem vlastního systému CADKON, který se s v ČR a SR řadí k nejrozšířenějším. Ke strategickým partnerům v oblasti softwaru patří především firma Autodesk, která každoročně potvrzuje kvality AB Studia oceněním Autodesk Top Dealer AEC a Autodesk Systems Center. Aktuálně je společnost AB Studio největším prodejcem v ČR pro oblast stavebnictví s oceněním "Autodesk Gold Partner".

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white