E-news AB Studio - červenec 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


CADKON+ 2015 uvolněn:
10.6.2014 byla uvedena nová verze aplikace pro projektování stavebních konstrukcí a technických zařízení budov CADKON+ 2015...

Číst více...
 

Výpočty vody a cirkulace nově v CADKON+ 2015 Zdravotechnika:
Na základě požadavků od našich stávajících zákazníků jsme pro Vás do nové verze připravili podporu výpočtů vody a cirkulace dle ČSN 75 5455...

Číst více...
 

GRAITEC pokračuje v expanzi:
Graitec oznámil strategickou akvizici společnosti MicroCAD (jeden z největších prodejců produktů společnosti Autodesk ve Velké Británii)...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u červencového čísla E-news AB Studia.

Akční nabídky Autodesk

Pozor – blíží se konec možnosti upgrade Autodesk produktů!

Využijte slevy až 30% na upgrade starších licencí Autodesk produktů. Získejte nejnovější verzi vašeho produktu, nebo přejděte na moderní BIM řešení. Více informací se dozvíte zde.
Pro nejlepší nabídku na trhu kontaktujte obchodníky AB Studia.

Navrhujte průjezdné profily se slevou až 65%

Zakupte si nyní u AB Studia první Autodesk produkt určený pro tvorbu obalových křivek ve 2D i 3D, kontrolu rozhledů a navrhování parkovacích stání a okružních křižovatek  - Autodesk Vehicle Tracking – a to se slevou až 65%.

Přesné podmínky akčních nabídek naleznete zde.

Platnost speciální slevy na strojírenské produkty Autodesk prodloužena do 4.7.!

Pro velký zájem jsme prodloužili do  4.7. možnost využít výrazné slevy od AB Studia na strojírenské produkty společnosti Autodesk. Nemáte voucher na slevu? Stáhněte si ho zde.

Graitec Advance Design ISV pro všechny uživatele Autodesk Advance Concrete 2015 zdarma!

Nová příležitost pro projektanty železobetonových konstrukcí! Každý uživatel programu Autodesk Advance Concrete 2015, který je zákazníkem společnosti AB Studio, získává navíc zdarma možnost používat program Graitec Advance Design ISV 2015. Jedná se o limitovanou verzi výkonného programu pro statické výpočty.

Číst více...

Revit na CADnetu v letním kabátu

Už víte, že stránky www.cadnet.cz  jsou vašim stabilním partnerem technického zázemí našich produktů. Dnešní článek přináší přehled novinek, které zde najdete pro program Autodesk Revit.

Číst více...

Rehabilitace vozovek s AutoCAD Civil 3D

Vážení zákazníci AB Studia, uživatelé AutoCAD Civil 3D, zabýváte se rekonstrukcí vozovek a nepoužíváte k tomuto účelu Váš AutoCAD Civil 3D?

Číst více...

Autodesk Vehicle Tracking 2015

Autodesk Vehicle Tracking je skvělým nástrojem pro tvorbu vlečných křivek, parkovacích stání a okružních křižovatek pro produkty s jádrem Autodesk AutoCAD®.

Číst více...

Advance – rozdílové školení

Využívejte své produkty Advance na maximum – přijďte na školení Advance 2015. Během tohoto jednodenního školení získáte důležité informace o nové verzi Advance Concrete 2015. Dozvíte se jak produkt správně instalovat, autorizovat a jaké jsou hlavní novinky této verze. Dozvíte se také užitečné tipy a triky pro práci s programem. Na závěr se také dozvíte o zajímavém bonusu k verzi 2015 = Advance Design 2015, software pro statické výpočty. Základní verze tohoto produktu, která umožňuje základní výpočty je k Advance Concrete 2015 přidávána zdarma.

Školení je pro zákazníky se stupňem technické podpory "Gold" (zákazníci platným Subscription programem zakoupeným u AB Studia) zdarma.

Číst více...

Zdokonalte své znalosti s CADKON+

Chcete zlepšit znalosti vámi používaného softwaru CADKON+? Chcete najít odpovědi na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy v CADKONu+? Pokud ano, neváhejte využít letní termíny našich webinářů a školení.

Číst více...
--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.