E-news: Uvedení nové verze CADKON+ 2015

PDF Tisk
Header cadkon_plus_2015_800x170

Vážený zákazníci,

10.6.2014 byly uvedeny nové verze produktů CADKON+ 2015 Stavební konstrukce a CADKON+ 2015 TZB.
V tomto speciálním čísle E-news naleznete veškeré informace týkající se tohoto uvedení.

Hlavní novinky CADKON+ Stavební konstrukce

Nově uvedená verze CADKON+ 2015 Stavební konstrukce obsahuje řadu novinek a vylepšení profesních modulů i základního CADu. V následujícím článku se zaměříme pouze na hlavní novinky, které jsou určeny projektantům stavebních konstrukcí. Všechny uvedené novinky jsou zařazeny na základě požadavků z projekční praxe.

Číst více...

Výpočty vody a cirkulace nově v CADKON+ 2015 Zdravotechnika

Na základě požadavků od našich stávajících zákazníků jsme pro Vás do nové verze CADKON+ 2015 Zdravotechnika připravili podporu výpočtů vody a cirkulace dle ČSN 75 5455.

Číst více...

Hlavní novinky Advance CAD 2015

9.6.2014 byla uvolněna nová verze AdvanceCADu 2015, která obsahuje řadu zajímavých vylepšení. Podívejte jaké hlavní novinky přináší.

Číst více...

Doporučený HW a SW kompatibilita CADKON+

Vzhledem k široké škále projektů zpracovávaných uživateli produktu CADKON+ je obtížné navrhnout jedinou konfiguraci systému, která by vyhovovala všem případům. Minimální požadavky popsané níže umožňují spuštění softwaru za přijatelných podmínek pro průměrné velikosti projektů. Pro případné dotazy nebo v jakékoli záležitosti týkající se systémových požadavků nás kontaktujte.

Číst více...

Akční nabídky pro CADKON+ 2015

Připravili jsme pro vás časově omezené akční nabídky, díky kterým můžete získat CADKON+ 2015 za zvýhodněných podmínek. Máte starší verzi produktu CADKON? Potřebujete nový počítač nebo nové Windows? V tom případě je naše nabídka určena právě Vám!

Číst více...

Rozdílové školení pro uživatele CADKON+

V rámci poskytované technické podpory jsme připravili pro uživatele produktů CADKON+ speciální školení (online webinář). Na tomto školení se dozví základní informace o dostupnosti, instalaci a autorizaci nově uvedené verze 2015. Dále budou podrobně probrány novinky a vylepšení této nové verze. Pro uživatele se stupněm podpory "Gold" nebo "Platinum" je školní zdarma!

Číst více o školení CADKON+ Stavební konstrukce...

Číst více o školení CADKON+ TZB...

Jak získat novou verzi CADKON+ 2015?

Distribuce nové verze bude zahájena v pondělí 16.6.2014. Všichni majitelé platného CADKON+ subscription programu získají novou verzi zdarma. Na jejich e-mail bude zaslán e-mail s informacemi a odkazem ke stažení. Ostatní zájemci o CADKON+ 2015 ho mohou získat formou upgrade stávající verze, nebo zakoupením nové licence.
V případě zájmu o novou verzi, kontaktujte obchodníky AB Studia.


Pro další informace navštivte:

Stránky technické podpory: www.cadnet.cz
Potřebujete poradit? Zadejte svůj dotaz na helpdesku: http://helpdesk.abstudio.cz/
Sledujte výuková videa k našim produktům zde: http://www.youtube.com/user/abstudiocz

--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě vašeho nákupu a registrace produktu u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.