E-news AB Studio - červen 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


Zajímavá reference:
Projekt zdravotně technických instalací pro navrženou novostavbu Rehabilitačního centra v Lázních Babinec byl zpracován pomocí CADKONu Zdravotechnika...

Číst více...
 

GRAITEC, přední vývojář BIM softwaru pro oblast stavebního průmyslu, uvedl novou verzu produktu pro statické výpočty Advance Design 2015...

Číst více...
 

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u červnového čísla E-news AB Studia.

Akční nabídky Autodesk

Pozor – blíží se konec možnosti upgrade Autodesk produktů!

Využijte slevy až 30% na upgrade starších licencí Autodesk produktů. Získejte nejnovější verzi vašeho produktu, nebo přejděte na moderní BIM řešení. Více informací se dozvíte zde.
Pro nejlepší nabídku na trhu kontaktujte obchodníky AB Studia.

Navrhujte průjezdné profily se slevou až 65%

Zakupte si nyní u AB Studia první Autodesk produkt určený pro tvorbu obalových křivek ve 2D i 3D, kontrolu rozhledů a navrhování parkovacích stání a okružních křižovatek  - Autodesk Vehicle Tracking – a to se slevou až 65%.

Přesné podmínky akčních nabídek naleznete zde.

Nakupujte v AB Studiu také strojírenské produkty Autodesk!

Od začátku letošního roku jsme rozšířili nabídku produktů také o strojírenská řešení od společnosti Autodesk. Nyní u nás můžete zakoupit také Inventor, Product Design Suite nebo Plant 3D. A to vše s profesionální technickou podporou, na kterou jste u naší společnosti zvyklí!
Chcete upgradovat starší verzi, pořídit novou licenci nebo prodloužit subscription? Pro nejlepší nabídku kontaktujte obchodní tým AB Studia.

BIM 2015 Alive - úspěšný seminář

Velký ohlas odborné veřejnosti sklidila naše akce BIM 2015 Alive, které se zúčastnilo v Praze, Brně a Ostravě více než 140 zájemců o moderní postupy projektování metodikou BIM. 

Číst více...

Product Design Suite 2015

Nově nabízíme komplexní řešení pro strojírenství Autodesk Product Design Suite 2015.

Pro verzi 2015 došlo k cenově výhodnému posunu a nyní je verze Premium za cenu dřívější verze Standard. Prodej verze Standard byl ukončen.

Číst více...

Ocenění pro uživatele Advance Concrete

Důkazem popularity produktu a vysoké úrovně uživatelů v České republice je i to že kategorii Advance Concrete v mezinárodní soutěži Graitec User Contest 2013 vyhrál právě projekt z Česka. O prvenství soutěžily projekty z řady států, například: Německa, Francie, Česka, Rumunska, U.S.A, Kanady, Polska...

Číst více...

GRAITEC pokračuje v expanzi

Společnost Graitec, významný vývojář a dodavatel software pro stavebnictví a strojírenství oznámil strategickou akvizici společnosti MicroCAD (jeden z největších prodejců produktů společnosti Autodesk ve Velké Británii). Celkové tržby skupiny Graitec ve Velké Británii překročí po této akvizici 500 milionů Kč.

Číst více...

Rozdílové školení pro produkty Advance

V rámci uvádění nových verzí produktů Autodesk Advance Steel, Autodesk Advance Concrete a Advance Design jsme připravili pro uživatele těchto produktů speciální rozdílové školení. Na tomto školení se účastníci dozví podstatné informace o nové verzi, naučí se používat nové funkce a dostanou užitečné tipy a triky pro urychlení jejich práce. Pro zákazníky AB Studia se stupněm podpory "Gold" je školení zdarma (zákaznici s platným subscription programem).

Číst více...

Rozšíření YouTube kanálu AB Studia

Náš kanál na YouTube jsme rozšířili o nový seznam nazvaný "Zajímavá videa z kanálu Adris Ltd - BIM a Autodesk produkty". Tento seznam obsahuje výběr prezentačních i výukových videí od naší sesterské společnosti Adris z Velké Británie, která patří v BIM technologiích ke světové špičce.

Číst více...

--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.