E-news AB Studio - duben 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


21.04.2014
AB Studio, jako hlavní partner si Vás dovoluje pozvat na XVI. konferenci OCELOVÉ KONSTRUKCE 2014 pořádanou ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava a VUT v Brně, pod záštitou děkana Strojní fakulty VŠB - TU Ostrava doc. Ing. Iva Hlavatého, Ph.D.

Číst více...


04.04.2014
Společnost AB Studio oznámila 14% nárůst prodejů realizovaných v Q1/2014 oproti stejnému období v předchozím roce.

Číst více...


17.03.2014
Stavební CAD projekt je tradiční soutěží architektonických ateliérů a projekčních kanceláří o nejlepší prezentaci, projekt či vizualizaci stavební či profesní projektové dokumentace zpracované pomocí produktů dodaných společností AB Studio.

Číst více...


Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážení zákazníci AB Studia,

rok 2014 je rokem BIM. Přelom měsíců dubna a května je již tradičně obdobím nových verzí CAD/BIM řešení společnosti Autodesk. Abychom vám usnadnili orientaci v obou těchto důležitých tématech, připravili jsme pro Vás v AB Studiu ve spolupráci s naší sesterskou společností Adris Ltd. z Velké Británie komplexní sadu akcí pod názvem

ABbim2015-logo 250m

Přijďte se seznámit se zkušenostmi a  novinkami v oblasti projektování pozemních staveb. Pro všechny účastníky jsou připraveny nejen zajímavé informace, ale také výrazné slevy na jednotlivé produkty. Přechod na BIM nebyl nikdy jednodušší! Více informací o této akci se dozvíte zde.

Těšíme se na setkání a inspirativní spolupráci!

Ing. Miroslav Kohout
Obchodní ředitel

BIM 2015 ALIVE

Přijďte na setkání s praktickými ukázkami a informacemi o nasazení a využití BIM v ČR a Velké Británii. Dále se dozvíte, co nového obsahují verze 2015 produktů Autodesk a Advance.

Číst více...

Autodesk 2015 – přejděte i vy na novou verzi

Využijte nové funkce a možnosti cloud služeb verzí 2015 Autodesk produktů. Zjistěte více od profesionálů z AB Studia.

Číst více...

Advance 2015 - přejděte i vy na novou verzi

Nové verze 2015 produktů řady Advance Vám usnadní přechod na BIM v oblasti návrhu a projektování ocelových a betonových konstrukcí. Využijte zkušeností AB Studia a začněte s BIM již dnes!

Číst více...

Poslední šance využít PROMO akce CADKON do 30.dubna!

Platnost PROMO akcí na produkty CADKON byla prodloužena pro velký zájem do konce měsíce dubna. Využijte jedinečnou příležitost a získejte nejnovější verzi svého software CADKON! Jednejte rychle a vyhnete se tím problémům se starší verzí při přechodu na nový operační systém. Více o podmínkách této akce naleznete zde.

Číst více...

Získejte Windows 7 nebo 8 zdarma k nové licenci CADKON/CADKON+

Pro všechny, kteří aktuálně řeší přechod z nepodporovaného operačního systému Windows XP máme dobrou zprávu! Ke každé licenci produktu CADKON získáte zdarma operační systém Windows 7 nebo 8 Professional. Neváhejte a kontaktujte obchodníky AB Studia pro více informací. Přesné podmínky této speciální nabídky naleznete zde.

Číst více...

Získejte od AB Studia příspěvek 5.000 Kč na nový počítač!

Chcete přejít na nový operační systém? Uvažujete o pořízení nového PC? Pokud si zakoupíte novou licenci produktu CADKON v termínu od 1.4.-30.6.2014, přispějeme Vám na nákup nového počítače. Pošlete nám do 30.6.2014 fakturu za nové PC a my Vám snížíme cenu Vaší nové licence CADKONu o 5.000 Kč. Už jste si nový počítač pořídili? Nevadí, pošlete nám kopii faktury a mi Vám dáme slevu 5.000 Kč rovnou do nabídky na novou licenci CADKONu. Neváhejte a kontaktujte obchodníky AB Studia pro více informací. Přesné podmínky této speciální nabídky naleznete zde.

Číst více...

Ukončení podpory Windows XP - vysvětlení

Společnost Microsoft 8. dubna 2014 definitivně ukončila podporu pro operační systém Windows XP a kancelářský balík Office 2003. V tomto článku naleznete vysvětlení důsledků tohoto kroku a také souvislosti s podporou CAD produktů v tomto systému.

Číst více...

Upgradujte, dokud je čas! - konec první vlny

Společnost Autodesk oznámila, že k 1.2.2015 plánuje ukončit prodej upgrade starších verzí svých produktů. Tuto informaci většina z vás již obdržela emailem přímo od Autodesku. Po tomto datu bude jedinou možností průběžné aktualizace služba Subscription.

Číst více...

Jak získat verzi Autodesk 2015 v rámci Subscription

Možná jste v emailu nebo v aktualitách na našich firemních či technických stránkách zaznamenali zprávu, že jsou k dispozici ke stažení nové verze produktů Autodesk verze 2015. Jak se tedy dostat ke své předplacené verzi?

Číst více...

Autodesk Subscription se mění

Autodesk provedl rebranding nabídky Subscription, tak aby zákazníci měli jasnější přehled o tom, co se jim v podmínkách předplatného dostává.

Pokud již využíváte výhod Autodesk Subscription programu, služeb Cloud 360, nebo pronájmu licencí, tak i pro vás platí následující změny.

Číst více...

Autodesk ® 360 - cloud služby pro majitele Subscription

Autodesk ® 360 je cloud computing platforma, která poskytuje širokou sadu funkcí, cloudových služeb a produktů, které vám pomohou zlepšit způsob návrhu, vizualizaci, simulaci a sdílení Vaší práce s kolegy a to kdykoliv a kdekoliv.

Číst více...

Webináře - nové termíny a témata

Připravili jsme pro vás nové termíny a témata pro webináře k produktům CADKON, Advance i Autodesk. Využijte této možnosti získat bezplatně zajímavé informace o používaní produktu, novinkách verze 2015 nebo tipech pro urychlení práce. 

Číst více...
--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.