E-news AB Studio - únor 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


24.01.2014
Dne 21.1.2014 proběhl první z webinářů a aktuálnímu tématu BIM. Pokud jste se přímo neúčastnili, můžete se podívat na jeho záznam zde. Z reakcí účastníků je zřejmé že téma jsme zvolili správně a letošní rok skutečne je rokem BIM.

Číst více


09.01.2014
Bièvres, Francie, 29 Listopad, 2013 –Společnost Autodesk oznámila, že dokončila akvizici produktových řad Advance Steel a Advance Concrete...

Číst více


Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážení zákazníci AB Studia,

naším cílem je pokračovat v dosavadních dobrých výsledcích, a proto jsme se hned od počátku tohoto roku vrhli s velkým elánem do práce.

Zadání bylo jasné, zrevidovat veškeré služby, které vám, uživatelům našich produktů, poskytujeme. Důvodů pro to bylo hned několik. Jednak se postupně mění potřeby našich zákazníků, jednak jsme koncem roku zahájili prodej produktů Autodesku pro strojírenství, navázali jsme úzkou spolupráci s naší sesterskou společností ADRIS z Velké Británie ve smyslu sdílení know-how a také nabízíme novou podporu v oblasti BIM, Digitálního Prototypování a Data Managementu.

Kvalitní technické zázemí a dodávky produktů tvoří neoddělitelnou nabídku naší firmy, kde jedno nefunguje bez druhého.

V tomto zpravodaji vám předkládáme první hmatatelné výsledky, které věřím, vy, jako každodenní uživatelé CAD produktů, oceníte.

Váš Ing.Jiří Bendl

ředitel společnosti

Proč kupovat Subscription?

Tuto otázku dostáváme velmi často a odpověď na ní je skutečně jednoduchá. Subscription je jednoduchý a finančně výhodný způsob, jak udržet vaše licence aktuální. Dále Vám umožňuje přístup k široké škále služeb a možnostem technické podpory poskytované odborníky AB Studia.

Číst více

Upgradujte, dokud je čas!

Společnost Autodesk oznámila, že k 1.2.2015 plánuje ukončit prodej upgrade starších verzí svých produktů. Tuto informaci většina z vás obdržela v průběhu roku emailem přímo od Autodesku. Po tomto datu bude jedinou možností průběžné aktualizace služba Subscription.

Číst více

Poslední možnost upgrade Autodesk verzí 2008!

Již tradičně dochází před vydáním nových verzí produktů společnosti Autodesk k ukončení možnosti upgrade některých starších verzí. Pouze do 25.3.2014 máte možnost zakoupit upgrade produktů verze 2008. 

Číst více

Vývoj na míru od profesionálů

Bohatých zkušeností našeho technického a vývojového týmu využíváme také při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Tyto nástroje pomáhají projekčním a konstrukčním týmům zvyšovat produktivitu a efektivitu práce v CAD/BIM aplikacích a to ve 2D i 3D prostředí.

Číst více

ADRIS Profesional Services

V průběhu let investovala společnost ADRIS Ltd. mnoho prostředků do budování prvotřídního týmu profesionálů podporujících řešení firmy Autodesku, který je znám pod značkou „ADRIS Professional Services". Tým, který se specializuje na technickou podporu, zvyšování produktivity a maximalizaci návratnosti investice do softwarových řešení společnosti Autodesk.

Číst více

Autodesk Revit LT nyní česky

AB Studio nyní v rámci rozšířeného technického zázemí nabízí možnost používat produkt Autodesk Revit LT také v českém jazyce.

Číst více

Rozšířená šablona pro Revit Architecture a Revit LT

Na základě trendu vývoje požadavků na uživatelská nastavení Revitu, které jsme u našich zákazníků za poslední období zaznamenali, jsme připravili aktualizovanou šablonu pro Revit Architecture a Revit LT verze 2014. Šablona nyní reflektuje novelu vyhlášky 499/2006 Sb. z roku 2013 o rozsahu a obsahu dokumentace staveb a je připravena jako výchozí bod pro tvorbu prováděcí dokumentace. Druhou hlavní oblastí inovace je zahrnutí tepelných charakteristik materiálů Revitu.
Číst více

Druhý ročník konference BIM – fórum 2014

V polovině ledna proběhl v prostorách Fakulty architektury ČVUT Praha druhý ročník konference „BIM-Fórum – Revit v praxi" organizované občanským sdružením „BIM-Fórum". Cílem této konference je výměna praktických zkušeností s nasazením BIM aplikace Autodesk Revit v české a slovenské projekční praxi. AB Studio tuto oblast aktivně sleduje, takže jsme zde nemohli chybět.

Číst více

--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.