E-news AB Studio - leden 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


09.01.2014
Bièvres, Francie, 29 Listopad, 2013 –Společnost Autodesk oznámila, že dokončila akvizici produktových řad Advance Steel a Advance Concrete...

Číst více


19.12.2013
Jak bylo oznámeno v posledním čísle našeho E-News, AB Studio nově nabízí kompletní portfolio produktů společnosti Autodesk, včetně produktů určených pro strojírenství....

Číst více

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme Vás u prvního čísla E-news AB Studia v roce 2014.

Bezplatné webináře pro vás

S novým rokem jsme pro vás připravili nové termíny a témata pro webináře k produktům CADKON, Advance i Autodesk. Využijte této možnosti získat bezplatně zajímavé informace o používaní produktu, novinkách nebo tipech pro urychlení práce.

Číst více

CADKON+ Stavební konstrukce - Kompletní výukový program

CADKONplus logoNaučte se maximálně využívat možností vašeho CADu. Pro CADKON+ Stavební konstrukce nabízíme ucelenou řadu výukových videí. Dostupnost videí není nijak omezena a jsou tak zdarma kdykoliv k dispozici.

Číst více

CADKON+ Stavební konstrukce – Tipy triky – Tabulky

CADKONplus logoPopis několika postupů a tipů pro vykazování do tabulek CADKONu. Náměty pro tyto tipy jsou vybrány z dotazů zadaných na technickou podporu AB Studia - Helpdesk.

Číst více

CADKON+ TZB - Kompletní výukový program

CADKONplus logoNaučte se maximálně využívat možností vašeho CADu. Pro CADKON+ TZB nabízíme ucelenou řadu výukových videí. Dostupnost videí není nijak omezena a jsou tak zdarma kdykoliv k dispozici.

Číst více

Cadkon TZB-Elektroinstalace - značky pro venkovní situace.

logo Cadkon_2013_WEB_400x125CadkonTZB - Elektroinstalace nově obsahuje přes 140 nových značek určených pro doplnění nebo tvorbu mapových podkladů.

Číst více

Advance Steel - Jak přenést uživatelská nastavení z verze 2013 do verze 2014?

Logo Advance_Steel_2013_RVB_smallPři upgradu z Advance Steel 2013 na Advance Steel 2014 můžeme přenést téměř všechna uživatelská nastavení (výkresové styly, prototypy, nově přidané šrouby) provedením následujících kroků v závislosti na typu úprav.

Číst více

Advance Concrete – akvizice produktu společností Autodesk

Logo Advance_Concrete_2013_RVB_smallJak jsme vás již informovali, tak na konci loňského roku proběhla akvizice produktu Advance Concrete společností Autodesk. Společnost Autodesk jistě není třeba představovat, je to jeden z největších vývojářů SW na světe a její produkty jako AutoCAD nebo Revit jsou špičkou v oboru.

Číst více

Advance Concrete - nové termíny webinářů

Logo Advance_Concrete_2013_RVB_smallAktuálně jsme pro vás vypsali nové webináře k produktu Advance Concrete s termíny do března letošního roku. Témata webinářů vybíráme podle aktuálních požadavků, jako jsou časté dotazy na helpdesku, nebo dotazy ze školení. Pokud máte námět na téma webináře, které jsme zatím neprobírali, můžete nám ho sdělit, například na email:

Číst více

Advance Concrete – záznamy webinářů na YouTube

Logo Advance_Concrete_2013_RVB_smallPokud jste nestihli některý z již proběhlých webinářů, tak máte možnost jeho záznam shlédnout kdykoliv později. Záznamy proběhlých webinářů umisťujeme na YouTube kanál Advance Concrete – zde.

Číst více

Advance Design - Uvolněn Service Pack 1 pro verzi 2014

Logo Advance_Design_2013_RVB_smallKromě řady oprav a vylepšení přináší Service Pack 1 pro Advance Design 2014 taky nové možnosti výpočtu betonářských průhybů prutů a desek. Na stránkách www.cadnet.cz si můžete tento Service Pack stáhnout zdarma v sekci „Aktualizace", dokument s popisem novinek naleznete v sekci „Dokumentace".

Číst více

Advance Design - Reference na dynamické výpočty

Logo Advance_Design_2013_RVB_smallAdvance Design disponuje kromě základní statiky taky výpočetními kapacitami pro provádění pokročilých výpočtů. Podívejte se na referenční projekt konstrukce ocelového rámu namáhaného harmonickým kmitáním od rotačního stroje zde.

Číst více

Vylepšená podpora CADnet

Logo CADNETCADnet.cz je nyní pro uživatele přehlednější. Stránky technické podpory AB Studia www.CADnet.cz, doznaly několik praktických změn: doplnění produktové řady Autodesk, přehled novinek na první straně, aktuality se štítky,...

Číst více

Autodesk - nejčastější dotazy z Helpdesku

Logo adesk_noveV tomto článku jsme pro vás vybrali několik nějčastěji se vyskutujících dotazů (a odpovědí) k produktům Autodesk z portálu technické podpory AB Studia - Helpdesk.

Číst více

AutoCAD Civil 3D a AutoCAD - webináře k těmto produktům

Logo adesk_noveDovolte, abychom Vás pozvali na Webináře pro zákazníky AB Studia zaměřené na problematiku AutoCAD Civil 3D a AutoCAD.

Číst více

--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.