E-news AB Studio - PF 2014

PDF Tisk
AB Studio E-news
  

Aktuality z AB Studia


16.12.2013
5. prosince 2013 se uskutečnil 51. ročník celostátní konference o ocelových konstrukcích v Hustopečích....

Číst více


02.12.2013
Ve dnech 27.-28.11. se uskutečnil jubilejní 20. ročník výstavy BETON 2013 při konferenci BETONÁŘSKÉ DNY 2013....

Číst více


25.11.2013
AB Studio s potěšením oznamuje, že k dnešnímu dni nastoupil na pozici Business Development Structural Analysis pan Ing. Radim Blažek.

Číst více


Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky AB Studia
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

PF 2014

Vážení zákazníci, přátelé, kolegové,

Vážené dámy a pánové,

každý rok, a letos již po třiadvacáté, mám milý úkol vám všem a vašim rodinám jménem naší společnosti AB Studio popřát spokojené prožití vánočních svátků a mnoho dobrého v nadcházejícím roce.

Pokaždé si postesknu, s jakou rychlostí právě končící rok uplynul, jak byl pro nás důležitý a s jak velkým očekáváním vstupujeme do roku nového. I když bych chtěl být letos originální a zaběhnutou tradici porušit tím, že vám sdělím něco zcela převratného, nakonec se po krátkém přemýšlení přeci jenom vracím k zaběhnuté, o to více platné verzi.

Děkuji vám všem za podporu. Budeme se i v roce 2014 snažit nadále poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby a nejkvalitnější dodávky.

Přejme si společně, aby ten nadcházející rok 2014 nebyl horší než ten končící, a pokud bude o stupínek lepší, tak jenom dobře.

Váš Jiří Bendl

ředitel společnosti AB Studio

PF 2014

Strojírenské produkty nově od AB Studia!

Jak bylo oznámeno v posledním čísle našeho E-News, AB Studio nově nabízí kompletní portfolio produktů společnosti Autodesk, včetně produktů určených pro strojírenství. Potřebujete novou licenci Inventoru? Máte zájem o prodloužení služby Subscription vašeho Product Design Suite? Neváhejte se obrátit na náš obchodní tým!

Stále máte možnost využít akční nabídky od AB Studia v roce 2013

Nove logo_adeskStále máte možnost nákupu nových licencí, nebo prodloužení Subscription na produkty společnosti Autodesk nejvýhodněji právě u AB Studia. Neváhejte a kontaktujte nás pro nabídku na produkty z oblasti stavebnictví a strojírenství s fakturací v roce 2013. 

Sleva až 25% na nákup nových licencí!

Získejte slevu až 25% při nákupu nových licencí produktů Autodesk u AB Studia.

Pořiďte si upgrade LT produktu nebo LT suites se slevou 20%

Potřebujete aktualizovat svou starší verzi? Chcete přejit ze svého AutoCAD LT na profesní sadu AutoCAD Revit LT Suite? Právě pro Vás je určena aktuální akční nabídka: 20% sleva z ceníkové ceny upgrade na LT produkty AutoCAD Inventor LT Suite nebo AutoCAD Revit LT Suite, Revit LT, AutoCAD LT

1+1 licence zdarma

Jediněčná možnost získat aktuální verze jednotlivých produktů, nebo profesních balíčků Autodesk za poloviční cenu.V rámci této akce zhodnotíte své dosavadní investice do produktů Autodesk.

Zapomněli jste prodloužit Autodesk subscription?

Nevadí, máme pro Vás akční nabídku v rámci které můžete prodloužit propadlý subscription kontrakt bez poplatku za pozdní prodloužení.

Získejte 200€ zpět při nákupu nové licence AutoCAD LT

Každý kdo si u AB Studia zakoupí novou licenci AutoCADu LT 2014 může požádat o zpětný bonus ve výši 200 €. Navíc získáte zdarma CADKON Express.

Upgrade na Factory Design Suite Premium

Upgradujte svůj AutoCAD nebo AutoCAD Mechanical na Factory Design Suite Premium se slevou 25%.

Navrhujte průjezdné profily se slevou až 50%

Zakupte si nyní u AB Studia novinku společnosti Autodesk - Autodesk Vehicle Tracking, určenou pro tvorbu obalových křivek ve 2D i 3D, kontrolu rozhledů a navrhování parkovacích stání a okružních křižovatek.

Přesné podmínky akčních nabídek naleznete zde.

--
www.abstudio.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u AB Studia.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.