Premiéra GRAITEC Advance 2017!

PDF Tisk
graitec 350
Header 700x159_Advance2017

S potěšením Vám oznamujeme uvedení vlastní produktové řady GRAITEC Advance 2017, která nabízí software pro oblast architektury, projekce a výstavby.

Společnost GRAITEC, mezinárodní vývojář BIM a CAD softwaru pro oblast AEC a Autodesk® Platinum Partner v Evropě a USA, nepřetržitě usiluje o poskytování prvotřídní podpory inovativních softwarových řešení svým zákazníkům a poslední uvedení vlastní nové a aktualizované produktové řady 2017 není výjimkou, ale dokazuje, že GRAITEC je stále tím nejlepším mezinárodním hráčem na poli poskytování špičkových softwarových řešení pro výstavbu, AEC a navrhování staveb.

Seznamte se s produkty řady GRAITEC Advance 2017 na našich online prezentacích.

                                            Button webinare

Tisková zpráva o uvedení Advance 2017 je zde, níže naleznete přehled produktů a popis novinek nové řady.

GRAITEC Advance BIM Designers - Novinka v BIM pro beton a ocel

badge-advance-bim-designers-year 250x250Novinka 200px

GRAITEC uvádí novou verzi kolekce programů Advance BIM Designers 2017. Kolekce se skládá z aplikací pro konstruktéry a projektanty, které podporují BIM a automatizují standardní návrhové procesy a tvorbu technické dokumentace. Mohou pracovat na různých platformách.

Nová verze přináší vylepšení stávajících aplikací, ale především řadu nových aplikací pro posuzování železobetonových konstrukcí.
 
 


Číst dál

GRAITEC Advance Powerpack pro Revit - Novinky verze 2017

badge-powerpack-revit-year 250x250

GRAITEC uvádí novou verzi PowerPacku pro Revit 2017, add-in aplikace pro zvýšení produktivity práce s BIM modelem v Revitu. Mezi nejzajímavější novinky patří univerzální funkce Číslování, kterou lze aplikovat na libovolnou kategorii prvků Revitu. Dále očekávaný BIM link, pro kontrolu dat v modelu prostřednictvím aplikace MS Excel. Okusíme rovněž první verzi nástroje pro správu prostupů.Číst dál

GRAITEC Advance Workshop - Novinky verze 2017

badge-advance-workshop-year 200x200

Po úspěšném uvedení informačního systému pro výrobu ocelových konstrukcí Advance Workshop minulý rok se odrazila rychlá absorpce a vysoký zájem v jeho dalším vývoji, směřující ke značnému vylepšení nativní interoperability s aplikacemi Tekla a Advance Steel. Implementaci řešení pro datovou výměnu GRAITEC BIM Connect je možné využívat rozšířené BIM pracovní postupy a napojit se dál na výrobní proces, díky čemu mohou uživatelé Advance Steelu těžit z rozšířené správy skladových zásob z propojení na databáze Autodesk® Advance Steelu.

 
 


Číst dál

GRAITEC Advance Design - Novinky verze 2017

AD_200

GRAITEC uvádí novou verzi programu Advance Design 2017 pro statickou analýzu a posuzování stavebních konstrukcí, která kromě mnoha nových funkcí a vylepšení představuje zásadní posun v možnostech využití pracovních postupů založených na informačním modelu budovy (BIM).
Číst dál

GRAITEC Advance PowerPack pro Advance Steel - Novinky verze 2017

badge-powerpack-as-year mini

GRAITEC uvádí Advance PowerPack pro Autodesk Advance Steel 2017. Minulé verze této rozšiřující sady unikátních nástrojů, přípojů a utilit si získali širokou oblibu mezi uživateli programu Autodesk Advance Steel. Nyní Vám představujeme aktuální verzi s dalšími novými funkcemi pro zvýšení schopnosti uživatele, jeho produktivity a efektivity.Číst dálS pozdravem

ADSK platinum_basicLogo GRAITEC
GRAITEC s.r.o., Jeremenkova 90a, Praha 4, 140 00
www.graitec.cz

--
www.graitec.cz | kontakt | graitec@graitec.cz

Tento email byl odeslán na adresu  na základě vašeho nákupu a registrace produktu u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.