GRAITEC zpravodaj – říjen 2015

PDF Tisk
Header Graitec_E-news_10_2015

Dobrý den,

Měsíc utekl jako voda a rádi bychom vám připomněli změny týkající se pořízení licencí produktů Autodesk, přinášíme novinky ohledně našich produktů a akcí, které pořádáme.

Přejeme krásný zbytek podzimních dní.

Tým GRAITEC

CADKON+ ROADSHOW 2015

Do 30.10. probíhá CADKON+ Roadshow. Vyrazili jsme za Vámi po celé ČR, abychom Vám, projektantům stavebních konstrukcí a TZB, ukázali, jak může být tvorba projektové dokumentace ještě rychlejší. Jste-li ti, co neustále stále shánějí od výrobců podklady pro zapracování do projektové dokumentace, přijde jim zdlouhavé věčné přepočítávání počtu prvků ve výkresech a chtějí být efektivní při tvorbě tabulek použitých prvků, pak je to právě pro Vás.

Navíc získáte voucher na slevu a můžete ušetřit až 22 900 Kč. Zregistrujte se na roadshow.cadkon.eu/2015/ a přijďte se přesvědčit sami!

Kulatý stůl na MPO

Budoucnost zadávání a realizace stavebních zakázek (Kulatý stůl na MPO)

Dne 16.10. proběhlo setkání lídrů českého stavebnictví na půdě Ministerstva průmyslu a obchodu na téma BIM a jeho využití v rámci stavebnictví České republiky. Hlavním patronem této akce byl pan Ing. Jiří Koliba, náměstek MPO zodpovědný za oblast stavebnictví. Česká pobočka společnosti GRAITEC Group byla hlavním partnerem tohoto setkání, a to hlavně díky bohatým zkušenostem s použitím BIM nejen v ČR, ale také v zahraničí.


Číst dál

Financování s námi je hračkou

Potřebujete koupit nový software a nemáte aktuálně hotovost? Máme pro Vás řešení v podobě leasingu na 3 roky s 0% navýšením a 0 akontací.
Díky své velikosti, historii a zkušenostem můžeme nabídnout výhodný prodej i na splátky s těmi nejvýhodnějšími podmínkami a to na všechny námi nabízené produkty Autodesk, Advance i CADKON+. Nespornou výhodou leasingu je i to, že splátky Vám jdou ihned do nákladů.  Chcete využít tuto speciální nabídku? Kontaktujte nás a my Vám ji obratem zpracujeme.

Leasing je poskytován prostřednictvím společnosti Grenkeleasing a podléhá schválení této společnosti.
 

Button-cadkon01

Button-autodesk Button-advance01 Button-skoleni01

od-CADKON

CADKON+ Roadshow 2015

CADKON+ Roadshow 2015 již začala a máme první pozitivní ohlasy od našich účastníků. Po krátkém úvodu provedou techničtí odborníci Petr Teska a Marek Mašek prezentaci CADKONu+ 2016 Architecture pro stavební konstrukce a MEP pro profese TZB, ukáží, co všechno CADKON+ umí, jak pomůže vyřešit a zjednodušit projektantům práci, rozsáhlé knihovny prvků apod. Účastnící se zapojují se svými dotazy, ptají se, co všechno CADKON+ 2016 umí a probíhá živá diskuze.  Přijďte se i vy podívat na naši prezentaci CADKON+ 2016 a podívejte se, co může toto řešení nabídnout právě vám. Stačí si na roadshow.cadkon.eu vybrat město, které je vám nejbližší, a zaregistrovat se.

CADKON+ 2016 ServicePack

Dne 5.10.2015 jsme uvolnili ServicePack pro CADKON+ 2016.
Service Pack 1 pro CADKON+ 2016 obsahuje vylepšení a opravy pro CADKON+ ARCHITECTURE, CADKON+ MEP a CADKON+ BASIC verze 2016.


Číst dál

Zařazení sortimentu Wavin a Siemens

V rámci úzké spolupráce společnosti GRAITEC a výrobců z oblasti TZB jsme pro Vás připravili rozsáhlou databázi výrobků společnosti Wavin (cca. 850 značek) a SIEMENS (cca. 55 typů armatur a příslušenství).

od-autodesk

Proč si koupit Autodesk nyní

Proč si koupit trvalou licenci Autodesk a Subscription právě nyní

K 31. lednu 2016 KONČÍ prodej trvalých licencí samostatných produktů Autodesk a k 31. červenci 2016 dokonce i u Autodesk Design Suites (viz náš článek Autodesk Design suite končí). Nadále už bude možné pořídit produkty Autodesk pouze formou pronájmu.

Co to v praxi znamená pro Vás?


Číst dál

Autodesk a Windows 10

Windows10logoAutodesk uvolnil ServicePack 1 pro Autocad 2016 a AutoCAD LT 2016, který přínáší především oficiální podporu pro Windows 10. Dále oznámil, že produkty řady 2015 a nižší nebudou na Windows 10 podporovány.


Číst dál

Byli jsme na konferenci BIM DAY 2015

Dne 15.10.2015 proběhla v prostorách Národní technické knihovny v Praze konference nazvaná BIM DAY 2015. Konferenci pořádala Odborná rada pro BIM, jejímž kolektivním členem je i společnost GRAITEC. Cílem této výroční konference bylo opět po roce zrekapitulovat nové trendy ve stavebnictví v souvislosti se zaváděním metodiky BIM do praxe, představit dosažené výsledky v implementaci BIM tam, kde se metodiku BIM daří úspěšně zavádět.


Číst dál

GRAITEC - akvizice v USA

GRAITEC dokončil akvizici společnost Total CAD System, Inc., Autodesk Platinum Partnera z Texasu (USA). Total CAD System, Inc. přináší více jak 200 let kolektivních znalostí v oboru a vazby na Texaskou obci architektů, Sdružení stavebních inženýrů v Texasu a Americkou společností stavebních inženýrů.


Číst dál

od-advance

Tavíme ocelové ceny! Pro velký úspěch akce na koupi Advance Steel se slevou až 35% prodloužena

Využijte naší jedinečnou nabídku na Autodesk Advance Steel. Většina Autodesk produktů bude od února 2016 dostupná pouze formou Subscription. Jste-li příznivcem trvalé licence, neváhejte a kupte si ji právě teď! Více informací o této akční nabídce získáte zde.

Advance Steel - Aktualizace

2015 09_25_logo_as


Pro uživatele produktu Autodesk Advance Steel 2016 je k dispozici aktualizace a rozšíření R2. Instalační balíček si mohou uživatelé se subscriptionem stáhnout ze svého Autodesk účtu.


Číst dál

Představujeme: GRAITEC Advance Power Pack pro Revit, díl druhý

GRAITEC PowerPack pro Autodesk Revit je dynamická, rozšiřující sada nástrojů pro zvýšení produktivity, lepší funkcionalitu a automatizaci postupů napříč odvětvími v aplikaci Revit.
V tomto článku vám představíme tyto zajímavé funkce:
 - XLS Link: připojení souboru XLS
 - Strana otevírání dveří
 - Správce rodin


Číst dál

od-graitec

Školení a webináře

Přihlaste se na naše školení, nebo webináře. Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.

 Datum

 Akce

 Název (kliknutím zobrazíte podrobnosti)

 30.10.2015 

 Webinář 

 Revit - Nejen pro pokročilé

 30.10.2015

 Webinář 

 Advance Design - Tipy a triky 

 03-04.11.2015 

 Školení 

 Autodesk Advance Concrete 

 05-06.08.2015 

 Školení 

 Autodesk Advance Steel

 05.11.2015 

 Roadshow 

 GRAITEC BIM European Tour 2015 

 05.11.2015 

 Webinář 

 BIM v praxi - Revit Structure vs Advance Concrete 

 05.11.2015

 Webinář

 CADKON+ Architecture: Otvory, Dveře, Okna

 06.11.2015

 Webinář

 Revit - Nejen pro pokročilé

 06.11.2015

 Webinář

 Autodesk Advance Steel - Tipy a triky

06.11.2015 

 Webinář

 CADKON+ MEP: začínáme – projekt kanalizace (1.část) 

 Seznam dalších akcí naleznete na stránkách www.graitec.cz/akce

 

Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC

CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Sleva 20% na školení pořádaných společností GRAITEC. Aktuální informace o školení naleznete zde.

Cadkon.eu – po přihlášení jsou k dispozici aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi k produktu CADKON+

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u společnosti GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.