E-news GRAITEC - duben 2015

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


GRAITEC BIM EUROPEAN TOUR 2015:
GRAITEC, jako Autodesk Platinum Partner a lídr na trhu konstrukčních BIM technologií Vás zve na GRAITEC BIM European Tour, které se koná v 18 evropských městech...

Číst více...

Autodesk verze 2016 - uvolňování produktů:
Od 20 března uvádí Autodesk nové verze produktů řady 2016, k vybraným jsme pro vás připravili webináře s prezentací novinek...

Číst více...

Program spokojenosti zákazníků:
Společnost GRAITEC se zavázala ke zlepšování uživatelské zkušenosti. Program spokojenosti zákazníků společnosti Autodesk (CSAT) hodnotí Vaši zkušenost se společností GRAITEC a je nezbytný ke zlepšování naši strategie v kontaktu se zákazníkem...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u dubnového čísla E-news společnosti GRAITEC.

oddel-Adesk-440

K novým licencím Autodesk produktů nyní značkový tablet s nainstalovaným A360 zdarma!

Zvažujete nákup 3D řešení společnosti Autodesk? Chcete využít maximum z cloudových služeb Autodesku a současně získat špičkovou podporu od jednoho z nejvýznamnějších partnerů Autodesku v Evropě? Právě nyní a pouze u GRAITECu získáte k vybraným produktům Autodesku zdarma značkový tablet Lenovo Yoga Tablet 10 Full HD 32GB 3G s nainstalovaným A360.

Cist vice

Nová licence Autodesk Advance Steel/Concrete + zdarma instalace a nastavení

Využijte výjimečnou nabídku a získejte špičkové BIM řešení společnosti Autodesk pro ocelové nebo betonové konstrukce – Autodesk Advance Steel nebo Autodesk Advance Concrete. Právě nyní ke každé nové licenci získáte instalaci a nastavení těchto produktů dle Vašich firemních zvyklostí a potřeb v hodnotě 20.000 Kč zcela zdarma!.

Cist vice

Zvýšení cen Autodesk produktů od 7.5.2015

Jak jsme Vás již informovali v únorovém e-news, společnost Autodesk oznámila v polovině února chystané zvýšení cen svých produktů o 4% k 7.5.2015. Změna cen se aktuálně netýká produktů řady AutoCAD LT a prodloužení Maintenance Subscription.


Číst dál

Autodesk ruší 5% slevu na 3-letý Maintenance Subscription

Autodesk oznámil, že k 31.7.2015 ukončuje poskytování 5% slevy na 3-leté Maintenance Subscription. Pokud jste aktuálně u Vašich licencí produktů Autodesk využívali výhod 3-letého Maintenance Subscription a nebo prodloužení na 3 roky nově zvažujete, máte možnost do konce července prodloužit Váš kontrakt s 5% slevou od Autodesku.


Číst dál

AutoCAD 2016 - novinky

Jak si jistě mnozí uživatelé produktů Autodesk AutoCAD a Autodesk AutoCAD LT všimli, již mají k dispozici ke stažení české i další verze těchto produktů a to nově vše na jediné stránce Autodesk Account.


Číst dál

Navisworks 2016 - novinky

Navisworks je řešení Autodesku pro oblast BIM, pro koordinaci mezi profesemi, hledání kolizí, simulaci, výkazy výměr, prezentaci i správu společného modelu.

Získejte více informací o novinkách produktu Navisworks Simulate a Navisworks Manage 2016


Číst dál

Sjednocení uživatelských účtů Autodesk-Autodesk Account

Dne 13. března 2015 došlo k zásadnímu rozšíření uživatelských účtů Autodesk. Od tohoto data jsou nyní všechny služby a nastavení obsažené v účtech Autodesk Subscription a Autodesk Account dostupné pod jedním přihlášením do účtu Autodesk Account (Účet Autodesk).


Číst dál

Autodesk představil Advance Steel 2016

Na konferenci ocelových konstrukcí NASCC v Nashville ukázal preview připravované nové verze produktu pro projektanty a konstruktéry ocelových konstrukcí – Autodesk Advance Steel 2016.


Číst dál

Celková přestavba a rozšíření Ústřední čistírny odpadních vod na Císařském ostrově zdárně pokračuje

Ve společnosti Sweco Hydroprojekt vzniká zdárně projekt přestavby a rozšíření ÚČOV Praha na Císařském ostrově. Zkušení projektanti v programovém vybavení AutoCAD Plant 3D, Autodesk Revit a Autodesk Navisworks s podporou firmy GRAITEC pokračují v navrhování stavební a strojní části projektu.


Číst dál

oddel-Advance-440

Přejděte na Graitec Advance Design Premium s 40% slevou

Jste uživatelé některého ze statických softwarů? Zvažujete aktualizaci či dokoupení dalších modulů? Přejděte nyní na celosvětově uznávaný statický software s 30-ti letou historií vývoje a plnou lokalizací dle českých zvyklostí. Získáte tak plně vybavený software pro každodenní praktické využití, s možností posuzování základních stavebních materiálů (železobeton, ocel, dřevo).

Cist vice

Service Pack 2 pro GRAITEC Advance Design 2015

V druhé polovině dubna bude uvedena aktualizace Service Pack 2 pro výpočetní aplikaci GRAITEC Advance Design 2015. Aktualizace obsahuje například posuzování a návrh výztuže železobetonových žeber.


Číst dál

oddel-CK-440

Co bude v novém CADKON+ 2016

Graitec s.r.o. plánuje uvedení nové verze CADKON+ 2016  Stavební konstrukce a TZB na 8.června 2015.

Připravované novinky a vylepšení se týkají jednotlivých profesí i základního CAD jádra. Všechny inovace jsou zařazeny za základě vašich požadavků, které jste zadali přes technickou podporu Helpdesk.

Věříme, že soustavným vývojem CADKONu+ vám přinášíme stále lepší nástroje, které jsou nezbytné pro plnění cílů a požadavků vaší profese.


Číst dál

Nové termíny webinářů pro vás!

Připravili jsme pro vás nové termíny a témata pro webináře k produktům CADKON, Advance i Autodesk. Využijte této možnosti získat bezplatně zajímavé informace o používaní produktu, novinkách nebo tipech pro urychlení práce.


Číst dál

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.