E-news GRAITEC - leden + únor 2015

PDF Tisk
Graitec E-news
  

Aktuality z GRAITECu


Společnost GRAITEC s.r.o. ohlásila 30% nárůst tržeb za rok 2014.
Pro společnost Graitec s.r.o. (dříve AB Studio Consulting+Engineering s.r.o.) byl uplynulý rok velmi významným mezníkem ve více než dvacetileté historii firmy...

Číst více...

Autodesk Advance Concrete - nový referenční projekt.
Uživatel Ing. Petr Klíma zpracoval v programu projekt nového autosalonu v Pardubicích...

Číst více...

Hotfix 2 pro CADKON+ 2015.1
Pro aktuální verzi CADKON+ 2015.1 byl v únoru uvolněn hotfix 2, který řeší především problémy při používání příkazu „zpět" (_undo)...

Číst více...

Školení


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Přihlašte se na naše školení! Atuální termíny všech školení naleznete zde.

Webináře


Chcete se bezplatně  naučit nové pracovní postupy? Přihlašte se na náš webinář! Aktuální termíny všech webinářů naleznete zde.

Online videa


Pravidelně pro Vás připravujeme výuková a prezentační videa. Jejich seznam naleznete zde.

Aktuální verze produktů CADKON, Advance a TREPCAD


Přehled aktuálních verzí všech produktů včetně servicepacků či hotfixů zde.

Technická podpora


  • Helpdesk - online technická podpora pro zákazníky spol. GRAITEC
  • CADNET - aktualizace programů, manuály, návody, otázky a odpovědi

Vážený pane/paní Návštěvník,

vítáme vás u prvního čísla E-news společnosti GRAITEC v roce 2015. Příspěvků je tentokrát více, jedná se totiž o společné vydání pro leden i únor. Hlavními informacemi jsou změny u Autodesku a akční nabídky na produkty Advance/CADKON.

GRAITEC a WAVIN Ekoplastik oznámily navázání úzké spolupráce.

GRAITEC, jeden z nejvýznamnějších globálních BIM partnerů společnosti Autodesk, a WAVIN Ekoplastik, největší český výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů pro rozvod vody, topení a plynu, oznámily navázání úzké spolupráce. Cílem spolupráce je postupná příprava knihoven kompletního výrobkového portfolia společnosti WAVIN Ekoplastik. Tyto knihovny bude následně možné využívat jako vysoce efektivní nástroj v rámci projekčních prací s využitím CAD a BIM systémů.

V rámci této spolupráce byla již uvedena kompletní knihovna inteligentních 3D modelů produktů PP-R v *.rfa formátech určených pro přímé použití v programu Autodesk Revit MEP a to i včetně šablon a nástrojů potřebných k vytváření 3D modelů instalací.

Tisková zpráva oznámení o spolupráci...
Tisková zpráva o uvedení knihovny PPR prvků pro Revit MEP...

Nový technický specialista pro obor energetika a zpracovatelský průmysl

Využití BIM technologií a s tím spojená změna software a pracovních postupů je aktuálně jednou z hlavních výzev pro projekční a dodavatelské firmy v oboru energetiky a zpracovatelského průmyslu. Chápeme specifičnost projektů v těchto oborech, a proto jsme náš technický tým posílili novým specialistou se zaměřením právě na toto odvětví!


Číst dál

oddel-Adesk-440

GRAITEC New seat promotion - sleva až 35% na nové licence vybraných produktů Autodesk

Zvažujete nákup 3D řešení společnosti Autodesk? Chcete nakoupit za nejvýhodnějších podmínek a současně získat špičkovou podporu od jednoho z nejvýznamnějších partnerů Autodesku v Evropě? .

Využijte mimořádné akce GRAITECu na nákup nových licencí do 17.3.2015. Právě nyní můžete získat slevu až 35%!

Cist vice

Významná změna v licenční politice společnosti Autodesk

Autodesk v těchto dnech oznámil další plánovanou změnu obchodní politiky. Tentokrát jde o ukončení prodeje lokálních verzí, tzv. „Standalone" licencí u většiny doposud samostatně dostupných produktů.

Cist vice

Sjednocení uživatelských účtů Autodesk

Dne 13. března 2015 dojde k zásadnímu rozšíření uživatelských účtů Autodesk. Od tohoto data budou všechny služby a nastavení obsažené v účtech Autodesk Subscription a Autodesk Account dostupné pod jedním přihlášením do účtu Autodesk Account (Účet Autodesk).


Číst dál

Koordinace potrubí a ocelových konstrukcí v Plant 3D

Díky Object enabler, který je novinkou produktu Advance Steel verze 2015.1, je nyní výrazně usnadněna spolupráce v produktech Plant 3D a Advance Steel.


Číst dál

Zvýšení cen Autodesk produktů

Společnost Autodesk oznámila v minulém týdnu chystané zvýšení cen některých svých produktů o 4% a chystané změny obchodních podmínek pro autorizované prodejce. Toto zvýšení cen se týká především...


Číst dál

oddel-Advance-440

Advance Design Premium s 50% slevou k vaší licenci Autodesk Advance Steel / Advance Concrete.

Advance Design Premium je plně vybavený statický software pro každodenní praktické využití, s možností posuzování základních stavebních materiálů (železobeton, ocel, dřevo). Program je navíc perfektně propojen s řešením Autodesk Advance Steel, Autodesk Advance Concrete a Autodesk Revit. Pomocí tohoto propojení můžete hladce přenášet model mezi těmito aplikacemi a ušetřit tak mnoho času a chyb.

Jako uživatelé Autodesk Advance Steel/Advance Concrete verze 2015 máte nyní v rámci této akce možnost získat tento 30-ti letou praxí ověřený produkt s 50% slevou.

Cist vice

Advance Design - plně přizpůsoben požadavkům českých statiků

Výpočetní program Advance Design již v našem prostředí není žádným nováčkem. Od uvedení první verze lokalizované pro Českou republiku v roce 2012 si zde našel mnoho spokojených uživatelů, kterým vychází vstříc a s každou novou verzí nebo aktualizací přináší zásadní nové nebo upravené funkce, odrážejíc taky mnohé připomínky a požadavky uživatelů právě z České republiky.


Číst dál

Novinka - možnost pronájmu Advance Steel licencí

Společnosti Autodesk a GRAITEC přicházejí s očekávanou a uživateli již delší dobu vyžadovanou možností pronájmu licencí produktu Advance Steel.


Číst dál

Pozitivní odezva na první představení modulů GRAITEC BIM Designers

1-3.12.2014 se konala v Americkém Las Vegas akce s názvem Autodesk University. Na této akci pořádané společností Autodesk, která je celosvětovou konferencí uživatelů jejich software, byl také poprvé představen modul GRAITEC BIM Designers. Tento modul automatizuje vytváření výkresů železobetonových konstrukcí ze skutečného BIM modelu v Revitu.


Číst dál

BIM výměna dat mezi Revit a Advance - praktický návod

Stále častěji se nás uživatelé produktů Advance a Revit dotazují jak vlastně funguje BIM spolupráce mezi těmito produkty. Nejvíce je zajímá praktická stránka přenosů, například: jaký formát přenosu zvolit, jakou vybrat verzi produktu, kde si stáhnout Graitec BIM plugin. V tomto článku jsme tedy připravili přehledný návod pro všechny, kteří chtějí začít využívat Advance BIM naplno.


Číst dál

oddel-CK-440

Projektujete stavební konstrukce ve 2D a máte stále obecný CAD? Je pravý čas srovnat krok s Vaší konkurencí!

Pokud stále kreslíte stavební konstrukce pouze v obecném CADu, tak věřte, že s CADKON+ se výrazně zvýší vaše produktivita. CADKON+ je základním výrobním nástrojem běžné projekční kanceláře, řešící výkresovou projektovou dokumentaci stavebních konstrukcí ve 2D.

Přesvědčte se sami o výhodách pro Vaše projekty!


Číst dál

Držte krok s Vaší konkurencí! Přejděte na nejnovější verzi CADKON+ 2015.1 za 21.900,- Kč bez DPH.

Stále používáte starší verzi? Nedávejte náskok Vaší konkurenci a přejděte také na nejnovější verzi CADKON+ odpovídající dnešním profesním potřebám.

Jako uživatelé starší verze CADKONu máte nyní jedinečnou možnost získat nejnovější verzi CADKON+ 2015.1 vybraného profesního zaměření za speciální cenu 21.900,- Kč bez DPH včetně ročního servisu a aktualizací.

Cist vice

Novinky ve výpočtech vody a cirkulace

V současné době připravujeme novou verzi CADKON+ 2016 TZB, kde bude celá řada novinek a urychlení systému v rámci obecného CAD jádra, ale především novinky pro samotné profese TZB.

Při dalším vývoji jsme vycházeli hlavně z připomínek, přání stávajících uživatelů CADKONu a řešení konkrétních projektů v praxi. V tomto článku se zaměříme na rozšíření a úpravy funkce pro výpočet vody a cirkulačního potrubí.


Číst dál

Nové termíny webinářů pro vás!

Připravili jsme pro vás nové termíny a témata pro webináře k produktům CADKON, Advance i Autodesk. Využijte této možnosti získat bezplatně zajímavé informace o používaní produktu, novinkách nebo tipech pro urychlení práce.


Číst dál

--
www.graitec.cz | kontakt |
--

Tento email byl odeslán na adresu  na základě nákupu nebo registrace u spol. GRAITEC.

Pokud si nepřejete, abychom Vám tento newsletter zasílali, »můžete zasílání zrušit.