Průvodce možnostmi školení CADKON+


Chcete, aby Vám software ulehčil práci? Chcete ušetřit čas na Vašich projektech? Chcete rychlou návratnost Vašich investicí do softwaru?
V tomto článku vám přinášíme přehled možností jak se efektivně vzdělávat s naší profesionální pomocí. Jako vývojáři produktu CADKON+ ARCHITECTURE vám můžeme jako jediní zaručit nejlepší kvalitu školení.

Chápeme, že každý uživatel preferuje jiné styly vzdělávání, a proto nabízíme různé typy vzdělávacích aktivit. Zde je jejich přehled:

Školení v Učebně 

Profesionální školení jsou určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Techničtí pracovníci GRAITEC disponují rozsáhlými zkušenostmi v používání produktů a dobře se orientují v problematice jednotlivých profesí díky naší přímé provázanosti na uživatele na jedné straně a vývoji produktů CADKON na straně druhé.

Vzhledem k časové vytíženosti uživatelů jsme krom klasických pevných termínů připravily novinku tzv. otevřené termíny.

Otevřený termín: školení označená jako Otevřený termín nemají zatím vypsané žádné konkrétní datum konání. Odesláním poptávky na nebo kontaktováním na tel.: 244 016 055, neprovádíte závaznou objednávku, ale jen vyjadřujete nezávazný zájem o účast. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme se na konkrétním termínu školení.

Ucebna1m

AKTUÁLNÍ TERMÍNY ŠKOLENÍ:

Zde je přehled několika školení vypsaných v nejblyžších termínech. Kompletní přehled všech vypsaných školení najdete Zde.

 Datum  Čas  Obsah  Odkaz
 otevřený termín  8:30-16:00  Základní školení I   Odkaz
 otevřený termín  8:30-16:00  Základní školení II  Odkaz
 otevřený termín  8:30-16:00  CADKON+ Architecture  Odkaz
 otevřený termín  8:30-16:00  CADKON+ MEP  Odkaz
 9.6.2017  8:30-16:00  Základní školení I  Odkaz
 13.6.2017  8:30-16:00  Základní školení II  Odkaz
 15.6.2017  8:30-16:00  CADKON+ MEP - Vytápění a potrubí  Odkaz
 11.7.2017  8:30-16:00  CADKON+ MEP - Elektroinstalace  Odkaz
 13.7.2017  8:30-16:00  CADKON+ MEP - Zdravotechnika  Odkaz
 18.7.2017  8:30-16:00  CADKON+ MEP - Vzduchotechnika  Odkaz
 20.- 21.7.2017  8:30-16:00  CADKON+ Architecture  Odkaz

Školení u zákazníka  

Chcete proškolit větší počet Vašich zaměstnanců? Pak neváhejte a obraťte se na nás přímo s žádostí o školení „šitém na míru". Individuálně Vám dle Vašich potřeb navrhneme termín, místo (možno i v místě zákazníka) a cenu.

V případě zájmu a bližších informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím naší pevné linky – 244 016 055, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Online školení

Z pohodní vaší kanceláře nebo domova budete proškoleni v základních postupech práce s programem. Jedná se o intenzivní školení, kde probíraná látka je zaměřena na základní praktické postupy tak, aby se školený co nejrychleji naučil základy práce s CADKON+. Délka školení je 4 hodiny.

Toto školení doporučujeme všem, kteří nově pořídili CADKON+ a začínají v něm pracovat.

Školení probíhá přes internet formou webináře - uživatelé se připojí ze svých počítačů k počítači lektora a sledují výklad. Následně dostanou čas na vyzkoušení probírané části na vlastním počítači. Lektor má možnost se k uživatelům připojit a v případě potřeby pomoci a vysvětlit problematiku přímo na obrazovce uživatele.

V případě zájmu a bližších informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu  nebo prostřednictvím naší pevné linky – 244 016 055, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Webináře

Internetový seminář (školení), určený pro zákazníky GRAITEC. Seminář je zaměřený na praktické předvedení postupů při práci s produktem CADKON+. Semináře jsou pořádané na konkrétní téma, čili uživatel si sám může vybrat témata, která ho zajímají. Semináře mají délku obvykle 30-60 minut, čili vás časově nijak nezatíží.

Účast na semináři je pro Vás v rámci platné služby CADKON Active (Subscription) ZDARMA. Při registraci budete vyzváni k přihlášení na Helpdesk pro ověření platnosti služby. V případě neplatnosti služby CADKON Active se prosím obraťte na svého prodejce CADKONu nebo nám napište na .

Zde je seznam nejblyžších webinářů. V nejblyžší době budeme vypisovat nové termíny webinářů. V případě zájmu nám zašlete náměty na témata, která by vás zajímala.

 Datum  Čas  Obsah  Odkaz
 26.5.2017  9:00-9:30  CADKON+ MEP - Otopné soustavy a paty větví  Odkaz
 8.6.2017  10:00-11:00  CADKON+ ARCHITECTURE: Migrace nastavení a knihoven ze staré do nové verze CADKONu+  Odkaz

Výuková videa

Z pohodní vaší kanceláře nebo domova je pro uživatele v rámci platné služby CADKON Active (Subscription) přístupný kompletní výukový program obsahující celkem přes 40 hodin výukových videí od profesionálních lektorů. Výuková videa jsou zaměřena na jednotlivá témata/problematiky a uživatel tedy může lehce dohledat téma které ho zajímá.

videa

Pavel Franče
CAD konzultant
produkty CADKON, stavební konstrukce a TZB
GRAITEC s.r.o.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white