Plánované změny obchodního modelu

Čtvrtek, 09 Březen 2017

Na základě požadavků, které dostáváme od našich uživatelů jsme se rozhodli pro doplnění našeho obchodního modelu o možnost upgrade produktů CADKON. Tento zvýhodněný přechod ze starší verze na nejnovější byl v minulosti možný pouze v rámci časově omezených akčních nabídek, nově se stane standartní položkou našeho ceníku.

Cílem je umožnit našim uživatelům zvolit si model aktualizace dle jejich preferencí. Jednou z možností je služba CADKON ACTIVE, díky které získáváte průběžně nové verze a všechny další výhody včetně technické podpory. Druhou bude nově upgrade, pro který bude možné využít až 3 roky starou verzi. Tímto krokem jdeme proti modernímu trendu, který nejen v CAD software prosazují velké firmy. Jsme však přesvědčeni, že je to krok správným směrem.

„Moderní trend pronájmů má pro některé firmy značné výhody a u části uživatelů se jistě prosadí. Typickému uživateli produktu CADKON však tento model přináší spíše nevýhody a raději volí jistotu vlastnictví trvalé licence CAD software. Proto jsme se rozhodli pro zařazení možnosti upgrade do naší nabídky a umožníme tak další způsob aktualizace našeho software. V podstatě jsme vyslyšeli silné hlasy našich uživatelů, kteří jsou na tento způsob aktualizace zvyklí a rádi by takto fungovali i v budoucnu." řekl Jan Havlíček, Obchodní ředitel společnosti GRAITEC.

Současně s touto změnou jsme připravili speciální nabídku pro uživatele verzí 2013 a starších, díky které budou mít možnost získat nejnovější verzi a zvolit si, zda budou aktualizovat s využitím služby CADKON ACTIVE, nebo v delších intervalech s využitím upgrade. O podmínkách této speciální akce budeme uživatele starších verzí informovat v průběhu příštího týdne.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white