GRAITEC Advance BIM Designers - Novinka v BIM pro beton a ocel

badge-advance-bim-designers-year 250x250Novinka 200px

GRAITEC uvádí novou verzi kolekce programů Advance BIM Designers 2017. Kolekce se skládá z aplikací pro konstruktéry a projektanty, které podporují BIM a automatizují standardní návrhové procesy a tvorbu technické dokumentace. Mohou pracovat na různých platformách.

Nová verze přináší vylepšení stávajících aplikací, ale především řadu nových aplikací pro posuzování železobetonových konstrukcí.
 
 

GRAITEC Advance BIM designers 2017 se skládá z následujících kolekcí:

Kolekce pro konstrukce 

Steel Structure Designer 2017

Steel Structure Designer 2017 je vylepšená verze aplikace pro Autodesk Advance Steel navržená tak, aby umožňovala rychlé vytvroření ocelových konstrukcí různých tvarů a velikostí pomocí jednoduchého rozhraní. V jediném dialogovém okně můžete definovat půdorys objektu, včetně přesné polohy jednotlivých sloupů, počet podlaží nebo traktů, ztužení stěn i střechy, střešní vaznice a stěnové paždíky. Je to zkrátka perfektní nástroj pro vaši zaneprázdněnou projekční kancelář.

Kolekce pro ocelové konstrukce

Stairs and Railing Designer 2017

Stairs and railing Designer 2017 je aktualizovaná aplikace pro Autodesk Advance Steel navržená tak, aby umožňovala rychlé vytvroření ocelových schodišť a zábradlí různých tvarů a velikostí pomocí jednoduchého rozhraní. V dialogovém okně můžete definovat půdorys a výšku schodiště, vlastnosti schodnice nebo stupňů. Příkazy pro zábradlí nabízí spoustu možností pro vytvoření téměř libovolného tvaru.

Nová verze přináší především možnost vytváření schodišť a také dalších typů zábradlí.

Kolekce pro železobetonové konstrukce

RC Column Designer 2017

RC Column Designer 2017 je nová aplikace určená pro posouzení železobetonových sloupů a automatický návrh jejich výztuže. Posouzení probíhá dle aktuálně platných norem Eurocode včetně českých národních dodatků. Více o možnostech produktu se dozvíte v následujícím videu.

RC Beam Designer 2017

RC Beam Designer 2017 je nová aplikace určená pro posouzení železobetonových nosníků a automatický návrh jejich výztuže. Posouzení probíhá dle aktuálně platných norem Eurocode včetně českých národních dodatků. Více o možnostech produktu se dozvíte v následujícím videu.

Kolekce pro základové konstrukce

RC Footing Designer 2017

RC Footing Designer 2017 je nová aplikace určená pro posouzení železobetonových základových patek a pasů a automatický návrh jejich výztuže. Posouzení probíhá dle aktuálně platných norem Eurocode včetně českých národních dodatků. Více o možnostech produktu se dozvíte v následujícím videu.

Webináře

Chcete se o jednotlivých modulech dozvědět více? Přihlaste se na naše webináře:

  • 11. srpen 2016, 09:00-10:00 - Advance BIM Designers - Novinka pro betonové a ocelové konstrukce

PŘIHLÁSIT SE


 

  • 1. září 2016, 10:00-11:00 - Advance BIM Designers - Novinka pro betonové a ocelové konstrukce

PŘIHLÁSIT SE


GRAITEC Advance BIM Designers

badge-advance-bim-designers-no-year-250x250

Kolekce GRAITEC Advance BIM Designers pokrývá široký rozsah disciplín v oblasti konstrukcí a představuje vysoký stupeň BIM modelování a automatizace vytváření dokumentace napříč různými konstrukčně zaměřenými procesy. Tato účelově vytvořená aplikace má možnost fungovat na různých platformách včetně Revitu, Advance design Advance Steelu a v některých případech i jako samostatná platforma. To umožňuje flexibilní a inteligentní pracovní postupy BIM.

Klikněte & prozkoumejte Kolekci:

Více informací...

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white