GRAITEC Advance PowerPack pro Advance Steel - Novinky verze 2017

badge-powerpack-as-year mini

GRAITEC uvádí Advance PowerPack pro Autodesk Advance Steel 2017. Minulé verze této rozšiřující sady unikátních nástrojů, přípojů a utilit si získali širokou oblibu mezi uživateli programu Autodesk Advance Steel. Nyní Vám představujeme aktuální verzi s dalšími novými funkcemi pro zvýšení schopnosti uživatele, jeho produktivity a efektivity.


Souhrn novinek v PowerPack pro Advance Steel 2017

PowerPack 2017 obsahuje nové systémy zastudena válcovaných profilů širokého spektra světových výrobců. V souvislosti s tím jsou k dispozici nové přípoje pro spojité i nespojité vaznice a systém stabilizačních vzpěr či táhel. Další vylepšení můžete nalézt v příkazech Export dílů do ACIS a  Ohýbaný plech, plech vytvořit ohyb.

NOVÝ PŘÍPOJ – PŘIPOJ VAZNICE

Usnadňuje přípojení spojitých tenkostěnných zastudena válcovaných vaznic k nosníků.

NOVÝ PŘÍPOJ – PŘIPOJ NESPOJITÉ VAZNICE

Zefektivňuje práci s nespojitými tenkostěnných zastudena válcovanými vaznicemi.

NOVÝ PŘÍPOJ – SYSTÉM STABILIZAČNÍCH VZPĚR / TÁHEL

Přípoj je kompilací více přípojů v závislosti na nastavení, obsahuje: Stěnové vzpěry / táhla, Stěnové stabilizační táhla a trubky, Střešní vzpěry / táhla, Střešní stabilizační táhla a trubky, Vrcholová výztuha – stabilizační vzpěry / táhla a Vrcholová výztuha – stabilizační táhlo. Toto makro umožňuje vytvoření sdruženého ztužení jednoho pole haly.

 Nové knihovny pro tenkostěnné profily (Stramit, Lysaght, BlueScope, Tata Structura)

Podrobnější popis novinek si můžete stáhnout v PDF.

Webinář

Více informací o těchto novinkách a také všechny další uvidíte na webinářích, které jsme pro vás připravili:
  

  

  

GRAITEC Advance PowerPack pro Advance Steel

badge-powerpack-as-year miniGRAITEC PowerPack je výkonným rozšířením aplikace Autodesk Advance Steel, které je navrženo pro zvýšení schopnosti uživatele, jeho produktivity a efektivity. Graitec PowerPack staví na síle lídra trhu Autodesk Advance Steel zahrnutím sady jedinečných nástrojů, šablon a přípojů, které pomohou vylepšit a urychlit zpracování projektu.


Více informací...

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white