SKANSKA a.s. - spolupráce s divizí Výroba, oblast Lehké obvodové pláště

Společnost Skanska a.s., oblast LOP je jediný výrobce fasád v celé skupině Skanska.  Pro své návrhy a projekční činnost potřebuje specializovaný software, který umožňuje efektivně vytvářet a spravovat jednotlivé fasádní prvky a komponenty.

skanska vyroba

V roce 2015 se společnost rozhodla změnit dosavadní softwarové řešení, které v delším výhledu již nebylo ekonomické. Na základě dosavadních zkušeností si jako nové řešení vybrala produkt AutoCAD Mechanical s rozšířenou funkčností doplňující nadstavby od společnosti Autodesk. Vývojem vlastní nadstavby, která zahrnuje hlavně tvorbu plechů, fólií, izolací, desek, skladby skel, polotovarů a dalších prvků, byla společností Skanska  vybrána společnost GRAITEC.

skanska vyroba4 skanska vyroba3

O využití zvoleného řešení, Ing. Martin Dimmer, Skanska a.s.:
"Jsem rád, že jsme si k naprogramování nástavby Autocadu vybrali právě firmu GRAITEC. Její zkušenosti s programováním a znalosti produktů a problematiky pomohly k úspěšnému zprovoznění úzkého místa celé naší projekce. Produkt už používáme a jsme s ním spokojeni. Případné neočekávané a předem netestovatelné chyby se nám daří rychle řešit a i podpora ze strany firmy GRAITEC je velmi profesionální."

skanska vyroba5 skanska athena

Skanska a.s., divize výroba, oblast LOP se zaměřuje na komplexní dodávky lehkých obvodových plášťů, především prefabrikovaných fasádních konstrukcí. Společnost nabízí své služby a produkty v České republice a v těch evropských zemích, ve kterých působí skupina Skanska. Její obchodní model je založen na individuálním přístupu k partnerům. Výrobky oblasti LOP jsou vždy navrženy klientovi „na míru", přičemž se používají standardizované nebo individuálně vyvinuté profily. Výroba byla zahájena v roce 1993. Více ...

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white