GRAITEC a přidaná hodnota do PLM

Přidanou hodnotu lze chápat jako hodnotu, kterou s dodávkou produktů a služeb předáváme našim zákazníkům. Základním kamenem námi přidané hodnoty je více jak 170 technicky zaměřených pracovníků, špičkové produkty vyvinuté společností Autodesk sloužící návrhu, vývoji a výrobě produktu, které zahrnují kompletní životní cyklus výrobku, od jeho vzniku až po jeho uvedení na trh a zpětnou zákaznickou vazbu. Naše společnost k těmto produktům připojuje jedinečnou přidanou hodnotu a také proto je jedním z největších partnerů společnosti Autodesk na světě. Spojením inovativních produktů s námi přidanou hodnotou vzniká unikátní řešení, se kterým oslovujeme naše zákazníky.

Již při prvním kontaktu se zákazníkem dokážeme odhadnout, jakým výzvám bude zákazník čelit a jaké typické problémy mohou nastat během celého životního cyklu nového produktu. Toto efektivní poradenství při vývoji, konstrukci a uvažované vyrobitelnosti produktu tvoří podstatu naší přidané hodnoty. Zkušenosti našich CAD specialistů s implementací složitě segmentovaných zákaznických řešení a PLM obchodních konzultantů, kteří připravují unikátní softwarová řešení dle potřeb zákazníka, dotváří celkovou výjimečnost našich služeb.

Naše společnost je tedy ideálním obchodním partnerem pro poradenství v oblasti PLM, nabídne nejvhodnější řešení pro Vaši společnost, postará se o implementaci, proškolí uživatele a bude se starat o technickou podporu. Přesvědčíme Vás o tom, že spolupráce s námi dává smysl a je vysoce efektivní.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit 244 016 055,

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white