Graitec Advance Design ISV pro všechny uživatele Autodesk Advance Concrete 2015 zdarma!

Nová příležitost pro projektanty železobetonových konstrukcí! Každý uživatel programu Autodesk Advance Concrete 2015, který je zákazníkem společnosti AB Studio, získává navíc zdarma možnost používat program Graitec Advance Design ISV 2015. Jedná se o limitovanou verzi výkonného programu pro statické výpočty.

Dodání tohoto programu je součástí smlouvy mezi společnostmi Graitec a Autodesk a koresponduje s cílem společnosti Graitec dlouhodobě poskytovat svým zákazníkům ucelené BIM řešení pro navrhování a tvorbu dokumentace stavebních konstrukcí. Advance Design ISV představuje přidanou hodnotu pro uživatele programu Autodesk Advance Concrete 2015, díky které mohou rozšířit svou projekční kapacitu o nový nástroj pro statické výpočty.

AD-isvAdvance Design ISV umožňuje vytváření konstrukčního modelu bez omezení počtu prvků (prutové a plošné prvky, podpory, atd.), včetně zatížení, generování sítě konečných prvků, základní statický výpočet a kontrolu výsledků. Program navíc disponuje unikátním řešením „Graitec BIM Connect" pro plynulou obousměrnou výměnu dat a synchronizaci modelů s Autodesk Advance Concrete 2015 pomocí výměnného formátu „GTC". Kromě exportu / importu modelu konstrukce a porovnání modelů v obou aplikacích včetně automatického zapracování změn lze pomocí tohoto výměnného formátu přenášet také výkresy výztuže prutových prvků navržených v programu Advance Design (v komerční verzi) do Advance Concrete.

Možnosti řešení Graitec BIM Connect, konkrétně přenos modelu z Advance Design do Advance Concrete, nejlépe demostruje tato videokázka

Program Advance Design ISV si můžete nainstalovat pomocí on-line instalátoru produktové řady Graitec Advance 2015, který je ke stažení zde. Licence je aktivována pomocí sériového čísla a aktivačního kódu, uvedených v licenčním certifikátu, který je zasílán společností Graitec jako rozšíření licence od společnosti Autodesk.

Součástí programu nejsou pokročilé výpočty, generátory zatížení a kombinací, nebo posouzení materiálů, které jsou součástí komerční verze. Přehled dostupných funkcí jednotlivých verzí naleznete zde.

Připravili jsme pro vás speciální webináře, na kterých se naučíte Advance Design ISV ovládat a používat.

 Datum   Čas   Popis   Registrace 
  8.8.2014   9:30 - 10:00   Základy k bonusu Advance Design ISV - 1 část   Přihlásit
 19.8.2014   9:30 - 10:00   Základy k bonusu Advance Design ISV - 2 část  Přihlásit

Pokud máte zájem rozšířit svůj Advance Design ISV na komerční verzi, kontaktujte svého obchodního zástupce společnosti AB Studio, nebo zašlete dotaz ohledně výhodné cenové nabídky na

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white