Upgradujte, dokud je čas! - konec první vlny

Společnost Autodesk oznámila, že k 1.2.2015 plánuje ukončit prodej upgrade starších verzí svých produktů. Tuto informaci většina z vás již obdržela emailem přímo od Autodesku. Po tomto datu bude jedinou možností průběžné aktualizace služba Subscription.

Tento způsob aktualizací přináší řadu dalších výhod, jako například technickou podporu na úrovni Gold od specialistů AB Studia nebo cloud služby poskytované přímo společností Autodesk.

V souvislosti s plánovaným ukončením prodeje upgrade starších verzí připravila společnost Autodesk zvýhodněnou nabídku aktualizace starších verzí svých produktů. Aktuálně končící první vlnu promo akce se slevou až 30% využilo mnoha našich zákazníků nejen k aktualizaci zvých starších verzí, ale také k přechodu na moderní BIM produkty a sady aplikací Building Design Suite a Infrastructure Design Suite. Pro ty, kteří nevyužili první vlnu, připravuje Autodesk další vlnu akčních nabídek, tentoktát však s nižsími slevami. Do konce roku budou následovat ještě několik vln, vždy s nižšími slevami než vlna předchozí.

Sledujte sekci Akční nabídky na našem webu, případně kontaktujte obchodníka AB Studia pro konkrétní cenovou nabídku.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white