ADRIS Profesional Services

V průběhu let investovala společnost ADRIS Ltd. mnoho prostředků do budování prvotřídního týmu profesionálů podporujících řešení firmy Autodesku, který je znám pod značkou „ADRIS Professional Services". Tým, který se specializuje na technickou podporu, zvyšování produktivity a maximalizaci návratnosti investice do softwarových řešení společnosti Autodesk.

Typická spolupráce začala dodávkami CAD software a v průběhu času se vyvinula k dodávkám a konzultacím BIM technologie (Revit) nebo implementaci řešení podporujících digitální prototypování (Inventor) a Data Management (Buzzsaw, Autodesk Vault a PLM 360).

ADRIS Professional Services poskytuje také širokou škálu doplňkových řešení od IT konzultací po outsourcing v oblasti vizualizací, projektování a konstrukčních prací. Více o službách poskytovaných naší sesterskou společností se dozvíte v ADRIS Professional Services – Design Brochure(2.67 MB). Společnost AB Studio Consulting + Engineering, spol. s r.o. nabízí díky úzké spolupráci s firmou ADRIS tyto bohaté zkušenosti a služby také našim zákazníkům.

„Kombinací oborově zaměřených specialistů našeho technického týmu a know-how odborníků z ADRIS Professional Services vzniká jedinečná platforma pro řešení jakýchkoliv požadavků a potřeb našich zákazníků. Od řešení každodenních dotazů a technických problémů až po komplexní implementace a vývojové projekty na míru, to vše na špičkové světové úrovni. To vše pouze v AB Studiu." řekl na toto téma Ing. Miroslav Kohout, obchodní ředitel společnosti AB Studio.

Využijte služeb našich profesionálů i vy. Více informací o službách naší společnosti se dozvíte na www.graitec.cz/sluzby . V případě zájmu o bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white