Bezkonkurenční know-how k službám pro vás

Vážení zákazníci AB Studia,

je mi potěšením vás informovat o pokračujících pozitivních změnách, které probíhají v naší společnosti. Naším cílem je Vám dodávat kvalitní produkty za nejvýhodnějších podmínek a poskytovat nejlepší služby s těmito produkty spojené. Abychom tento náš závazek mohli co nejlépe naplnit, spojují společnosti AB Studio Consulting + Engineering, spol. s r.o. a ADRIS Ltd. své aktivity v oblasti prodeje a podpory řešení společnosti Autodesk. Tato úzká spolupráce umožní Vám, našim zákazníkům, poskytnout nejnovější know-how vznikající spojením tradičního českého dodavatele se zaměřením na stavebnictví a jednoho z největších dodavatelů kompletního portfolia řešení Autodesk ve Velké Británii.  Získáváte tak nejen přístup k novým znalostem a způsobům práce v oblasti BIM, ale také možnost zakoupit si produkty určené pro oblast strojírenství, u jednoho dodavatele a za výhodných podmínek. A to vše u Vašeho tradičního partnera, firmy AB Studio.

„Portfolio produktů společnosti Autodesk je dnes velmi komplexní a mnoho našich zákazníků používá při tvorbě svých projektů nejen stavařské, ale také strojařské produkty. Proto jsme se rozhodli rozšířit námi nabízená řešení také o tuto oblast. Vycházíme tak opět vstříc přání našich zákazníků ve snaze poskytnout nejlepší služby na trhu" řekl k tomuto kroku Ing. Jiří Bendl, ředitel společnosti AB Studio.

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem nebo požadavkem týkajícím se produktů společnosti Autodesk. Máte starší verzi produktu a nefunguje Vám na novém operačním systému? Chcete přejít na projektování metodou BIM? Potřebujete prodloužit Subscription Inventoru? Neváhejte a kontaktujte nás, jsme připraveni přijít s efektivním a cenově příznivým řešením!

Ing. Miroslav Kohout
Obchodní ředitel

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white