AB Studio nyní s podporou společnosti Adris

LogoADRIS08 RVB_50Společnost Adris byla založena v roce 1982 pro potřeby místního ropného a plynárenského průmyslu, a byla jedním z prvních uživatelů AutoCADu ve Velké Británii. Na žádost společnosti Autodesk se nedlouho poté stala prodejcem jejích produktů. Toto partnerství bylo korunováno v roce 2012, kdy Adris získal ocenění „Platinum award" za největší procentní růst prodejů v regionu severní Evropy. V roce 2007 se společnost stala součástí Graitec Group s cílem dalšího rozšíření portfolia poskytovaných produktů a služeb.

Se dvěma divizemi, zaměřenými na stavebnictví (AEC) a strojírenství (MFG), je Adris držitelem specializací společnosti Autodesk jako např.  Simulation, MEP & Fabrication, a dále pro zákazníky důležité Conculting a Product Support specialization. Adris je dále Authorised Developer a Authorised Training Center. Dále nabízí zákazníkům rozšíření jejich vlastních návrhových a projekčních kapacit formou outsourcingu projekčních prací a tvorby vizualizací.

Divize AEC pracuje jak s jednotlivými projektanty, tak se světově uznávanými architektonickými a stavebními firmami, jako je Zaha Hadid, Alford Hall Monaghan & Morris a ACME. Přechod na projektování s použitím metody BIM (Building Information Modelling) transformuje v současnosti významně stavební průmysl ve Velké Británii. Tento trh je společně se Skandinávií výrazně pokročilejší v adaptaci na tento nový pracovní postup, než zbytek Evropy.

Divize MFG pomáhá zákazníkům na jejich cestě k 3D digitálnímu prototypování, laserovému skenování a komplexní správě dat. Vývojový tým úzce spolupracuje s řadou klientů a vylepšuje jejich procesy pomocí na zakázku konfigurovaných produktů. Zákazníci jako Havelock Europa, GKN a British American Tobacco spoléhají na Adris v poskytování špičkové podpory produktů Autodesk.

Tradice, profesionální přístup k zákazníkovi, důraz na kvalitní služby či snaha o smysluplné zavádění nových technologií jsou cíle, které vyznávají jak společnost Adris, tak AB Studio. Spojenectví těchto firem navíc pod hlavičkou Graitec Inovation SAS je tedy logickým vyústěním dalšího zkvalitňování podpory zákazníkovi.

Více o společnosti Adris Ltd. naleznete na webových stránkách www.adris.co.uk


Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white