BIM - informační model budovy

bim for_buildings_construction_option_a_550x163

Vyjádřete svoji představu návrhu a tvořte projekty efektivněji.

Řešení informačního modelu budovy (BIM) od společnosti Autodesk pro projekty domů nabízí přesný, přístupný a praktický náhled na životní cyklus projektu pro všechny účastníky projektu. Řešení BIM společnosti Autodesk pro navrhování budov vám pomohou:

  • zlepšit pochopení projektu a proces rozhodování,
  • sdílet a používat stejná logická data ve všech částech životního cyklu projektu,
  • rychle reagovat na změny pomocí inteligentnějších a rychlejších procesů.

Autodesk® Building Design Suite je obsáhlé portfolio stavebních řešení, která podporují pracovní postupy založené na postupech BIM a CAD, které architektům, technikům a stavebním dodavatelům umožňuje navrhovat, simulovat, vizualizovat a konstruovat lepší budovy. Edice Standard je určena pro designéry, projektanty a kresliče detailů, kteří potřebují základní sadu nástrojů pro dokumentaci. Edice Premium nabízí optimalizovanou sadu nástrojů, které architektům, projektantům TZB a statikům umožňují využívat výhod vysokého výkonu BIM spolu s inteligentním návrhem založeným na 3D modelu. Edice Ultimate staví na hodnotě edice Premium a navíc zahrnuje řadu nástrojů pro návrh a výstavbu, které umožňují lepší přehled životního cyklu budovy.

Proč zvolit řešení Autodesk BIM?

  • Pokročilá technologie pro návrhy, vizualizaci, simulaci a koordinaci
  • Komplexní řešení pracovního postupu s funkcí interoperability k zachování věrnosti dat a podporu vyšší efektivity
  • Podniky se mohou prosadit díky platformám pro stolní počítače, cloud, web a mobilní zařízení a cenově výhodnému balení, což umožňuje reagovat na změny v projektu.

Chcete-li se dozvědět víc o řadě výhod produktů od Autodesku pro BIM, kontaktujte nás ještě dnes!

Reference

Podívejte se co o využití BIM technologií říká Ing. arch. Boris Vološin, hlavní architekt společnosti Cigler Marani Architects.

Ve společnosti METROPROJEKT Praha úspěšně využívají při projekčně náročném rozšiřování metra moderní BIM řešení od Autodesku: Nové stanice pražského metra vznikají v Revitu

Odkazy

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás


ADSK Platinum_2015_color-on-white