BIM pro infrastrukturu

bim for_infrastructure_option_a_550x163

Buďte efektivnější s řešením BIM pro infrastrukturu


Informační model budovy (BIM) je proces založený na inteligentním 3D modelu, který umožňuje přesný, přístupný a praktický vhled pro podporu lepšího rozhodování v průběhu celého životního cyklu projektu. Sada Autodesk® Infrastructure Design Suite nabízí komplexní, špičkový software pro pracovní postupy CAD a BIM v jediném flexibilním a cenově výhodném balíčku.

Řešení BIM společnosti Autodesk pro infrastrukturu pomáhá stavebním inženýrům:

lépe pochopit a řešit rizika, záměr a možnosti projektu před jeho vytvořením, zjednodušit úlohy návrhu díky specifickým nástrojům pro daný obor, které zahrnují parametrické ovládací prvky, podporují strojírenské standardy a nabízí pravidla ověřování návrhu, vyhodnotit proveditelnost stavby a určit konflikty návrhu před zahájením výstavby.

Sada Autodesk Infrastructure Design Suite Premium zahrnuje průlomový software pro 3D modelování a technologii vizualizace, která je součástí softwaru Autodesk® InfraWorks™, AutoCAD® Civil 3D® pro podrobné stavební návrhy, Autodesk® Navisworks® Simulate pro kontrolu celého projektu a také softwaru AutoCAD® Map 3D, Autodesk® 3ds Max® Design a Autodesk® Revit® Structure.

Chcete-li se dozvědět o mnoha výhodách softwaru BIM pro infrastrukturu a sadě Autodesk Infrastructure Design Suite, kontaktujte nás.

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Kontaktujte nás






ADSK Platinum_2015_color-on-white